Skocz do zawartości

1-2k fps to za dużo. Brak vsync w Cities XL


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Gemon,

Recommended Posts

Siemka!
Mam straszny problem, kupiłem na HB Cities XL Platinium, ja do grania a tu w menu prawie 2000 fpsów. Podczas gry dochodzi do 400, karta juz od 300 zaczyna piszczeć...
Próbowałem zaznaczać w CCC aby vsyn włączało gdy aplikacja nie włączy i ustawiałem też na włączone, ale dalej szalenie dużo FPS'ów...
Jak ja mam je ograniczyć?

Link to post
Share on other sites

wybuduj duże miasto, od miliona mieszkańców w górę już zwalnia, a przy 10m to już tajtany się fajczą :P

 

a teraz tak serio, dziwną masz przypadłość dużo grałem w XL ale takiego problemu nie miałem mam gtx460, co więcej ludzie wszędzie się skarżą że gra chodzi przeraźliwie wolno przy dłuższych posiedzeniach czy większych miastach

skąd wiesz że masz tam 2k fpsów? tylko nawet mając tyle gra powinna działać normalnie, nie mam teraz jej zainstalowanej więc nie mam jak sprawdzić opcji... ale może problem jednak jest w czymś innym niż nadprogramowej ilości klatek

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Przy włączaniu gry oraz w menu mam 1-2k fpsów i karta piszczy. Podczas "samouczka" miałem 60-70fpsów i spadki do 30 przy przybliżeniach. Na pustej mapie jest ok. 200-300fpsów. Spróbuje w MSI Afterburner ograniczyć i dam znać.

@edit

Nie widzę opcji ograniczenia FPS w MSI A, jedynie funkcję monitorowania:

http://img820.imageshack.us/img820/6257/lodh.png

Edytowane przez KtosCos
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...