Skocz do zawartości

10.1 tablet 800/900 zł


Recommended Posts

  • mój budżet : 800/900

  • nówka czy używka : nówka

preferowany rozmiar wyświetlacza : 10.1

do czego będę używać urządzenia : internet, facebook, e-mail, allegro, odtwarzanie plików typu word, excel, powerpoint, ksiązki, czasem gry

moje najważniejsze wymagania : szybki, dobry w obsłudze, wytrzymala bateria

rodzaj połączenia z internetem WiFi(głównie tethering przez telefon, ale może być także z modemem 3G w korzystnej cenie)

 

W tym roku zacząłem studia, a więc potrzebuje funkcjonalnego tabletu na wykłady itd. Chciałbym na nim przechowywać wszystkie notatki jak i prezentacje. Fajnie by było gdyby był kompatybilny z jakimś rysikiem, abym mógł bez problemu zapisywać jakieś wzory matematyczne, schematy lub podobne pierdoły. W necie wyszukałem takie tablety:

 

http://www.prestigio.pl/catalogue/MultiPads/MultiPad_10.1_Ultimate_3G

http://www.prestigio.pl/catalogue/MultiPads/MultiPad_4_QUANTUM_10.1

 

Na tabletach się nie znam niestety. Dlatego proszę was o pomoc. Ten drugi z w/w znalazł się w aktualnym TOP-10 benchmark.pl. Może macie jednak jakieś lepsze propozycje? Modem 3G to nie jest mega pożądana przeze mnie opcja, ale jeśli jest jakiś tablet w korzystnej cenie to się zastanowie. Co do pamięci może byc nawet zwykłe 8 GB z możliwościa zapisu aplikacji na karcie pamięci.

 

Link to post
Share on other sites

GoClever Aires 101 3G

Kiano Core 10 Dual 3G

Prestigio Multipad 10.1 Ultimate 3G

Overmax Solution 10+ 3G

Shiru Shogun 10 Power (lub Ultimate) 3G

Taki masz wybór. Poczytaj sobie recenzje w sieci.

 

BRAK ARGUMENTACJI

Edytowane przez sid vicious
Link to post
Share on other sites

Zalezy pomiędzy jakim procesorem dokładnie...?

 

BTW- wydajnie będziesz miał w grach na Tegrze 3 / Tegrze 4 oraz na czterordzeniowym Exynosie jak i na Snapdragonie S4. Na pozostałych niektóre gry mogą mieć lagi. Problemem jest też kompatybilność Tegry z niektórymi apkami z marketu... sklepu Google Play.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...