Skocz do zawartości

Szkoła


Recommended Posts

Witam

 

Otóż chodzę do klasy trzeciej gimnazjum i jak wiadomo muszę wybrać szkołę, zawód mam już wybrany, interesuje mnie to więc z tym problemu nie będzie (technik informatyk).

 

Tylko mam pare pytań

 

Otóż liceum raczej odpada, wszycy mi mówią ze lepiej do technikum iść.

 

Mam wybrane technikum do którego jest łatwy dojazd ale jest jeden problem, otóż uczy w nim moja mama informatyki i ciocia j.angielskiego. W tej szkole jest także Zawodówka. Ostatnio to uznałem i nie chce być w każdej chwili pod kontrolą rodziny, wgl to jest chyba "ujma" żeby matka była nauczycielką w szkole do której chce się iść (w moim myśleniu) Co wy o tym sądzicie, szukać innej szkoły czy pójść do tej ? Dodam jeszcze że z pójściem do innej nie było by problemu maksymalnie 10 minut więcej drogi do innych.

Link to post
Share on other sites

szczerze , to nie chciałbym być z matka i ciotka w szkole. jesli w innych szkołach jest ten sam profil to róznicy nie ma  idz do innej. ale jesli ten technik informatyk to jakies twoje marzenie i chcesz takie technikum ukonczyc a w innych szkołach go nie ma to idz tam gdzie masz matke. decyzja należy do ciebie. to tylko moje zdanie.

Link to post
Share on other sites

nie oszukujmy sie czasy sa jakie są , istnieje taka mozliwość ze mozesz byc w jakis sposób odtrącany przez to lub mozesz być ofiara głupich komentarzy. nie twierdze ze jest tak wszędzie. napewno jest to z jakiejś strony plus , zawsze w temacie , czy chory będziesz. czy usprawiedliwić czy cokolwiek . tak jak napisał wyżej  filo301 , wszystko zalezy od relacji jakie sa miedzy toba i matka.

Link to post
Share on other sites

Dlaczego akurat nas pytasz o opinię? Chyba sam najlepiej wiesz jakie masz stosunki z rodziną.

Głupie komentarze? W gimnazjum może i tak, ale szkoła średnia - przecież to są prawie dorośli ludzie.

Co do twojego "zawodu", to bez różnicy do jakiej szkoły pójdziesz, w każdej niczego cię nie nauczą  :/  Skoro obrałeś sobie taki kierunek, to znaczy, że się tym interesujesz i cię to "kręci", więc moim zdaniem możnaby rozważyć opcję pójścia do liceum. Zawsze to rok do przodu. Tytuł "technik informatyk" tak naprawdę jest gó**o warty. Bez wiedzy i doświadczenia zdobytego na własną rękę może być bardzo ciężko. W takim liceum przynajmniej będziesz miał więcej matmy, fizyki, angielskiego - otwarta droga na studia.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...