Skocz do zawartości

MobileTV - telewizja na telefon 79 kanałów


Recommended Posts

Witajcie !

Chciałem oglądać za darmo telewizję w telefonie i wreszcie znalazłem! Dużo kanałów(aktualnie 79), transmisje PPV, dosłownie wszystko!

 

Aplikacja jest w fazie testów i ma limit bezpłatnych dziennych aktywacji. Oficjalna wersja ma mieć 127 kanałów więc myślę że warto aktywować zanim będzie trzeba płacić na google play ;)

 

Link:kliknij

Link to post
Share on other sites

"Serwis EASYSUB jest usługą subskrypcyjną (SMS MT) prowadzoną przez Atomicadence Poland LLC. Po wprowadzeniu na stronę numeru telefonu użytkownik otrzymuje PIN. Poprzez wprowadzenie na stronę numeru PIN lub wysłanie SMS aktywującego o treści START EASY na numer 60420, użytkownik potwierdza zaakceptowanie Regulaminu Serwisu oraz aktywację subskrypcji SMS MT. Subskrybenci serwisu w każdy wtorek i piątek o godz 10:00 otrzymują jedną wiadomość SMS z linkiem do pliku mp3 (łącznie dwie wiadomości tygodniowo). Koszt otrzymania każdej wiadomości wynosi 4,92 PLN z VAT. Koszt operatora WAP/GPRS nie jest wliczony w cenę, jednorazowa opłata aktywacyjna (zapisanie do subskrypcji SMS MT) dla abonentów sieci Orange, T-Mobile, Play i Plus to 4,92 PLN z VAT. Dezaktywacji subskrypcji można dokonać w dowolnym momencie poprzez wysłanie bezpłatnego SMS o treści STOP EASY pod numer 60420. Regulamin serwisu znajduje się tutaj. Pytania prosimy kierować do obsługi technicznej na email: admin@easysub.pl"   

 

 

ban ASAP

Link to post
Share on other sites
3,5/5

Czemu taka ocena ? 

+:

1.Telewizja rzeczywiście działa

2.Ma u mnie 74 kanały nie 79(zobaczymy czy będzie te 79 jak będzie jakieś PPV;D )

3.Jest darmowa jeśli wyłączy się subskrypcje, nie tak jak pisze w temacie 39,36zł/mies -,-

 

-:

1.Zacząłem testować i zapomniałem wyłączyć subskrybcji. Efekt ? Zjadło mi 4.92, niby przez własną sklerozę ale jednak ...

2.Jak jest słaby sygnał (1kreska czy to wi-fi czy zwykłego internetu) to wyskakuje że są problemy z łącznością i co kilka -sekund przerywa na sekundę :/ 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...