Skocz do zawartości

Zamienię "śledzie" oraz sanki obudowy Fractal Design R4 White | CZARNE na BIAŁE, W-wa


Recommended Posts

Jak w temacie, posiadam nowiutką obudowę Fractal Design R4 w kolorze białym, lecz posiada ona zbyt kontrastujące z białym kolorem obudowy elementy, które są w kolorze czarnym. Mój gust nakazuje mieć je białe, dlatego wychodzę z propozycją podmiany elementów widocznych na poniższym zdjęciu.

 

Na zdjęciu jest czarna wersja obudowy, z białymi wstawkami, na których mi zależy. Ja posiadam czarne, więc komuś może również zależy na jednolitej kolorystyce czarnej obudowy.

 

http://img266.imageshack.us/img266/1849/ccrd.jpg


 

Czyli w sumie wszystkie sanki ("koszyki") dysków, oraz wszystkie zaślepki, "śledzie" przy slotach kart rozszerzeń na tyle obudowy.

 

Najlepiej, żeby były one nowe, choć używane, ale bez widocznych śladów zużycia mogę przyjąć też. Na terenie W-wy możliwe osobiste spotkanie celem podmiany.

 

Pisać śmiało na PW.

Link to post
Share on other sites

Mam miesięczną obudowę Fractal R4 z białymi sankami i śledziami. Stan oczywiście idealny. Wymieniłem biało-czarne wentylatorki, więc kolorystyka i tak mi się zepsuła. Nie przywiązuje do wyglądu wnętrza wagi, ale jak by ta wymiana nic mnie nie kosztowała to mogę się zamienić, czemu nie. Niestety nie mieszkam w ogóle w pobliżu Warszawy, więc w grę wchodziłaby tylko wysyłka. Pocztą polską w obie strony 20zł by Cię to maksymalnie kosztowało.

Jak jesteś zainteresowany to pisz :).

Edytowane przez AndreoKomp
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Podłącze się pod temat, nie będę niepotrzebnie zakładał nic nowego.

 

Również przeszkadza mi kolorystyka obudowy Fractala, te kontrastujące elementy.

 

Moja propozycja dla zainteresowanych:

 

 

Ja wysyłam do Ciebie Zaślepki (8szt.) oraz kosze na dyski (8szt.) w kolorze białym, ty odsyłasz do mnie w kolorze czarnym.

Warunkiem licytacji w aukcji jest posiadanie:

Zaślepki (8szt.) kolor czarny

Kosze na dyski (8szt.) kolor czarny

Stan 100/100 nowy, bądź pozbawiony jakichkolwiek rys czy obić.

 

pozdrawiam

 

P.S. Moją aukcję można również znaleźć na stronie allegro.pl

 

http://allegro.pl/zaslepki-i-kosze-fractal-define-r4-zamiana-i3740689159.html

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...