Skocz do zawartości

Najgłośniejszy telefon ?


Recommended Posts

Moja Lumia 720 jest super głośna - jak ją podłączę do mojego kina domowego :) ampli Denon + kolumny Wharfedale :) ew do mojego "lampowca" :)

 

A tak na serio Lumia 720 zaskoczyła mnie głośnikiem, gra całkiem głośno - ale umówmy się wystarcza to jak chcemy się "buraczyć" i puszczać jakieś nędzne Umca-Umca w autobusie :) czy puścić kilku osobom poglądowo jakiś kawałek - ale i tak najtańsze kosztujace 20 zł komputerowe głośniki "pierdziawki" zagrają 100x lepiej :) :) od kazdego telefonu.

 

Polecam dołączany głośnik - ma jakiś "dół" bo żadna komórka niskich tonów nie odtważa. :) :)

Link to post
Share on other sites
  • 7 miesięcy temu...

1. HTC Sensation XE (ma zlacze micro sd i system android ice cream, mozna rootowac) 
2. HTC Sensation XL (nie ma zlacza kart micro sd) 
3. Nokia N95 (przestarzala, slaba bateria) 
4. Sony Ericsson w 800i (przestarzaly) 
5. Nokia 5300 Xpress music (ma symbiana) 
6. HTC One m8 (ma slaby aparat 4MP udziwniony) 
7. HTC One (brak kard micro sd) 
8. HTC One mini 
9. Samsung Galaxy S5 
10. Samsung Galaxy S4 
11 Samsung Galaxy S4 mini 
12. Samsung Galaxy S3 
13. Samsung Galaxy S3 mini 
14. Sony Xperia Z 
15. Samsung Corby 
16. HTC 8X (nie obsluguje micro sd) 
17. HTC 8S (malo pamieci wewn. trzeba odblokowac konto developerskie) 
18. Samsung Galaxy S2 (troche cicho gra) 

Najglosniejszy telefon to: stara Nokia N95, SE W800i lub Nokia 5300 Xpress music. Z nowych telefonow glosno gra HTC touch pro 2 lecz minimalnie znieksztalca, co jest niewyczuwalne. Polecam HTC Sensation XE z beats audio. A poza tym z nowych smartfonow to raczej wszystkie graja cicho, poniewaz producenci robia tak specjalnie, aby im ipod-y i mp3-ki lepiej schodzily, nie wiem kiedy to sie zmieni. Ponoc Sony ma wypuscic smartfona z ukladem walkman takim jak w playerach mp3. Z najnowszych ew: HTC One, Samsung Galaxy S4, Sony Xperia Z lecz graja cicho. Zdecydowanie stawiam na HTC Sensation XE lub nieco slabszy XL, ktore sa glosne. Maja dobre sluchawki beats Dr Dre. Ale ja polecam kupis sluchawki Sony z systemem aktywnego basu douszne oryginalne, czarne z zlota koncowka, maja dobry bass i graja glosno, ewentualnie sluchawki z iphone lub ipod-a, ale oryginalne.Jak by co to piszcie na priv. spunkxxl@gmx.co.uk

Link to post
Share on other sites

Najglosniejszy telefon obecnie? HTC One M8. Mialem N95 8 gb i moim zdaniem 6110 navigator byl glosniejszy. Obydwa telefony oczywiscie nie maja startu jakoscia do lini One od HTC. Przejedz sie do media/saturn i zobacz jak z glosnoscia M8 :)

Tak wgl. Po co Ci glosnosc na glosnikach?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...