Skocz do zawartości

Windows nie uruchamia się, dziwne zachowanie systemu.


Recommended Posts

Witam.
Wczoraj gdy chciałem uruchomić komputer system zawieszał mi się na logowaniu na konto użytkownika, dzień wcześniej wszystko ok. Zrobiłem format, powgrywałem windowsa, sterowniki i inne potrzebne programy. Wszystko działało. Dzisiaj po powrocie do domu odpalam komputer, a tu wyświetla mi się narzędzie do naprawy systemu podczas uruchomienia. Próbowałem użyć tego narzędzia, lecz gdy po kilkudziesięciu minutach nadal szukało problemu postanowiłem zresetować komputer. Zresetowałem, wszystko ok, tym razem wyświetlił mi się wybór: narzędzie do naprawy oraz uruchom system normalnie, jednak bez względu co wybierałem uruchamiała się naprawa systemu. Miałem jeszcze stary dysk, więc narazie na nim zainstalowałem system. Ktoś wie, czemu tak się dzieje? Jakiś wirus, czy coś? Dodam, że podczas formatu tego pierwszego dysku nie formatowałem wszystkich partycji, ponieważ miałem tam ważne dane, a nie miałem na co je zgrać. 
Mam jeszcze jeden, dosyć dziwny problem. Podczas pisania czegoś na klawiaturze w losowych momentach włącza mi się panel sterowania Nvidia. Wczoraj po formacie było tak samo. Nie wiem, czy to jakiś skrót klawiszowy, czy co, ale raczej nie skrót, bo pojawia się to podczas wciskania różnych klawiszy, a nie konkretnej kombinacji.
Mój windows to W7 64Bit oryginalny.
Dodam jeszcze, że właśnie skanuję dyski trialem eset'a.
Nie wiem, czy to jakieś problemy z systemem, czy z dyskiem, a może jeszcze coś innego?
Jeżeli jakieś informacje jeszcze są potrzebne, to napiszę. 
Proszę o pomoc!

Właśnie kompletnie zawiesił mi się komputer, wczoraj też tak się działo. Eset nic nie wykrył.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...