Skocz do zawartości

ZTE v970 vs ZTE v956 vs HTC Desire HD vs ZTE Blade G


Recommended Posts

Mam pewien dylemat jaki telefon kupić, mój budżet to od 400 do 500zł. Tak jak w tytule są to telefony które mnie interesują. ZTE hmm sam nie jestem przkonany co do marki, ale sprzęt mają w sobie moim zdaniem na wysokim poziomie np. ZTE v956 ma 4-rdzeniowy procesor, generalnie wszystko fajnie, ale cięzko znaleźć informacje na temat tych telefonów w internecie lub jakiejś porządnej recenzji, w przeciwienstwie do HTC HD. Ma jeden rdzeń i 756mb ramu, podobno ten procesor jest b. wydajny, i cenowo stoi lepiej niż te ZTE. Telefon ma służyć do pogrania sobie w jakąś grę nieraz, i przede wszystkim do rpzeglądania internetu i oglądaniu filmików. Przez co ekran powinien mieć przynajmniej te 4 cale. Nie wiem czy ten HTC mi wystarczy. Więc sięgam tutaj po poradę. (I tak w końcu jest ta oficjalna aktualizacja HTC Desire HD do 4.0 adnroida czy nie? Bo jest dużo tego i na jedenj stronie piszą że tak na drugiej że nie)

Link to post
Share on other sites

Odnośnie HTC Desire HD napisałem tutaj: http://forum.benchmark.pl/topic/99739-nasze-telefony-zbi%C3%B3r-opinii/

Miałem ten telefon dość długi czas i znam go na wylot. Nie poszalejesz na baterii, chyba że wgrasz jakiś inny soft, który będzie bardziej oszczędny.

Nie ma aktualizacji do androida 4.0 - musiałbyś wgrać nowy soft, ale uważaj bo hackowanie może być kłopotliwe (niektórym ciężko zrobić S-OFF)

 

Na Twoim miejscu poczytałbym tematy o telefonach do kwoty jakiej szukasz - tam wymieniono już wiele modeli :)

Link to post
Share on other sites

A koniecznie Android? Bo w cenie do 500 zl to cieżko znaleść coś co nie będzie muliło.

HTC Desie HD zatrzymał się na 2.3.x czyli Gingerbread - i wersji 4 na bank nie będzie. Oficjalnej :) bo customy to są. :)

Edytowane przez Ravir
Link to post
Share on other sites

Tyle, że Chiny dają 12 miesięcy gwarancji i na dodatek jak sie zepsuje to wysyłamy do Chin. A ubezpieczona przesyłka to kilkadziesiąt złotych nawet. O czasie realizacji nie piszę - bo wiele osób czekało nawet 3 miesiące.

 

Z tanich telefonów - darował bym sobie Androida - wolał bym kupić Lumia 520 lub Lumia 620. Szybki, płynny, serwis w Polsce, wsparcie do 2106 roku i wykonaie, które bije na głowe konkurencję. Kosztujaca 400 zł Lumia 520 ma jakośc wykonaian lepszą niż telefony na Androidzie kosztujące 800 zł i więcej.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...