Skocz do zawartości

Problem z wyborem lenovo y500...prosze o pomoc


Recommended Posts

Witam serdecznie myśle o kupnie lapka firmy lenovo y500 .

 

Znalazłem dwie rózne opcje , w jednej jest full hd 1920*1080 2 x NVIDIA GeForce GT 650M SLI

a w drugiej chyba tylko 1366*768 ale za to lepsza karta  2x nVidia Geforce GT 750M 2 GB

 

Procesory w obydwu modelach takie same Intel Core i7-3630QM 

 

Prosiłbym serdecznie kogoś z wiedzą na ten temat aby pomógł mi w dokonaniu najlepszego wyboru....

 

CHyba że jeszcze ma ktoś innego lapka do podobnej kwoty ,który jest jeszcze lepszy ,,,,

 

a i jeszcze jedno pytanko gdzieś przeczytałem że jak y500 jest wyposarzony w dwie karty sli to ta zintegrowana na procku wogóle nie działa ,czy jest to możliwe ,i czy mam to rozumieć tak że nawet jak bede przeglądał naprzykład nasze forum to też będą chodziły te dwie i lapek się bedzie grzał tak samo jakbym grał ??

 

pozdrawiam serdecznie 

 

 

 

 

Link to post
Share on other sites

nie, sli załącza się przy grach, w panelu nvidia włączasz sli lub je wyłączasz, ale to prawda interga nie działa przy lapkach które mają sli, tak naprawdę to przy niższej rozdzielczości te karty mają jeszcze większy potencjał, ale może być problem z temp. tak jak jest to w przypadku modelu y510p w którym zastosowano dokładnie te same karty, więc jest ryzyko że ręce Ci poparzy, ja jednak mimo wszystko w cenie do 4tys nie kupował bym z sli i lustrem, np. taki msi http://allegro.pl/laptop-msi-ge60-i5-2x3-1ghz-8gb-1tb-gtx765m-fullhd-i3566652984.html będzie chyba trafniejszy.

Link to post
Share on other sites

gt750 sli to chyba jest z Lenovo y510p, który nie jest jeszcze w sprzedaży a przynajmniej ja nei widziałem.

Tak w ogóle w dziale mamy zasady i stawiamy tematy wg określonego schematu

http://forum.benchmark.pl/topic/79285-jak-poprawnie-sformu%C5%82owa%C4%87-pro%C5%9Bb%C4%99-o-doradzenie-laptopa/

Edytowane przez Synergia
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...