Skocz do zawartości

ETS 2 Jak grać na kierownicy, myszce i klawiaturze?


Recommended Posts

Witam, mam problem... Robie kierownicę na bazie starej myszki kulkowej ale problem w tym że pedały gazu i hamulca będę miał ze starej kierownicy. I teraz myszką będę sterował i zrobię manetkę kierunkowskazów ( lewy przycisk myszy lewy kierunek a prawy to prawy ) kierownica będzie podłączona ale będę tylko korzystał z pedałów ( inaczej ich nie podłączę jak przez kierownicę ) a z klawiatury pociągnę kablem kilka przycisków i zrobić może skrzynie biegów itp. Tylko jak to zrobić aby w grze wykryło klawiaturę, mysz i kierownicę na raz?

Link to post
Share on other sites

Szczerze mówiąc wygląda to na ciężkie do ogarnięcia. Nie jest problemem wykrycie kierownicy, klawiatury i myszy jednocześnie ale tutaj dochodzi Ci jeszcze jedna mysz jak rozumiem? Ta kulkowa. I chyba tu się pojawia największy problem. W każdym razie z tematem polecam na elektroda.pl, tam chyba będzie bardziej adekwantny.  

P.s. Biorę poprawkę, że wiesz jak zrobić kierownicę z myszy  kulkowej bo ja nie mam pojęcia, a teraz nie mam czasu szukać;)

Link to post
Share on other sites

Na czas grania myszkę której używam będę mógł odłączać że będzie tylko ta kulkowa, chodź obie myszki działają "razem" czyli jak ustawie w ETS 2 aby sterować myszką i klawiaturą to mogę sterować praktycznie obiema myszkami razem więc nie gryzą się one.

Problem tylko w tym że w opcjach sterowania w ETS jest "myszka i klawiatura" Lub "kierownica i klawiatura". A aby podłączyć pedały myszę podłączyć całą klawiaturę więc potrzebuje opcji "myszka, klawiatura i kierownica" :E. Sterować będę myszką, przyciski zrobie z klawiatury a kierownica jako pedały.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...