Skocz do zawartości

Bf3 zacinający się single


Recommended Posts

Witam! :)

Otóż mam mały problem i może rozwiążecie ten problem,a więc w single zacina się dźwięk i przerywa co 2/3sekundy ekran nie raz,na pewno to wina procka dwurdzeniowego albo ramu,ale jak testowałem wczoraj 2 godziny multi żadnych przycinek gra się przyjemnie.Wiem że mam mało ramu ale i tak kupuje drugą kość,oczywiście gra spełnia wymagania.Testowałem grę w oknie bo mam tv40,a tak to mam 50,60klatek w single,a pełny ekran to 25,30 w multi jest odrobinę więcej,grałem na wysokich teksturach i niskich ustawieniach po co mnie te bajery.

Na razie to tyle ;)

-G2030 Dual Core 3.00GHz

-Ati Radeon HD 4730 512mb

-DDR3 Goodram 2gb 1333mhz

Edytowane przez Wojownik616
Link to post
Share on other sites

Sorki że się nie odzywałem w końcu weekend,jutro zrobię ;)


Edit:A więc zrobiłem to według poradnika,i kampania bez ścin ale gdy otworzyłem multi sprawy się pogorszyły teraz multi ścina :D
Edit:Panowie ta gra jest niedopracowana czy co?
Co jakąś misje mi zacina,albo w cale,nie rozumiem,multi chodził teź ok a teraz?
Masakra z tą grą,niby wszystko w porządku powyżej 45 klatek na średnio wysokich na niskich to samo,rozdzielczość nic nie pomaga,gram w oknie na tv40,mam sobie darować?
Link to post
Share on other sites

To się dowiedziałem tylko tyle potraficie odpowiedzieć

ta gra to totalne dno chyba że dobre jeszcze multi wyrabia,dobrze że wytrzymałem,

Taki mnie wystarczy nie żaden mi prototyp za 10 koła na cholerę tyle,gdybym miał monitor to bym nie narzekał kolego,a mam tv40,więc dalszej dyskusji nie ma co strata nerwów,sam sobie pomogę.

Temat do zamknięcia.

Pozdrawiam.


Edit : Napiszę co zrobiłem,wina była sterowników karty dźwiękowej i przeglądarki chrome.

Teraz chula i miło :)

Temat do zamknięcia.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

nie "chula" a Hula, a po 2, dobrze Ci kolega napisał, że Twój komputer do tej gry się nie nadaje, i chciałbym widzieć to śmiganie aż miło:) a że dźwięk przestał szarpać to napisał Ci BlackNiga rozwiązanie bo wkleił link do tematu o tym problemie gdzie jasno było napisane "PRZEINSTALOWAĆ STERY DO KARTY DŹWIĘKOWEJ, i wypadało mu chociaż dać plusa, to wolałeś kręcić nosem że nikt nie pomógł, bo nawet Ci się przeczytać nie chciało, i na nich nadajesz teraz... pozdro

 
Link to post
Share on other sites

Słuchał kolego po tym co zrobiłem,to pierwszy dzień uruchamiał się normalnie,natomiast po drugim dniu gra się już zacinała,więc zrobiłem to po swojemu,

hehe i nie rozumiem was jak mam 60 klatek średnio a maksymalnie 90,to kompa mam słabego?

zaraz,zaraz może do kupie i7 to będę miał 150 klatek,chłopaki naprawdę beka z was :D

I wy myślicie że nikt nie ma problemów z grą?

Gra jest niedopracowana,multi jest tylko świetne.

A lajcik dam za BlackNiga bo mi naniósł pomysł co mogę jeszcze zrobić ;)

Pozdrawiam.

 

MODERATORZY PROSZĘ O ZAMKNIĘCIE TEMATU.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...