Skocz do zawartości

toomek93

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  14
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

O toomek93

 • Tytuł
  Nowicjusz
 1. A co to jest func1? Dobra, teraz inne pytanie. Znalazłem sposób jak wyszukiwać liczby pierwsze (nie w funkcji bo nie potrafię jej napisać ale jest). Teraz mam problem jak wpleść w to funkcję którą napisał szaktus aby program wyszukiwał liczby Mersenne'a. Oto co napisałem: unsigned long i,j,n, p,pierw, ilosc; int main(void) { printf("Podaj gorny zakres: "); scanf("%d", &n); pierw = sqrt(n)+1; unsigned long T[pierw]; unsigned long THigh = 0; T[0] = 2; if (n>=2) printf("2\t"); for (i=3; i<=n; i+=2) { p = sqrt(i)+1; for (j=1; (j<=THigh) && ((i%T[j])!=0) &a
 2. Nie dam rady, dla mnie to kompletnie czarna magia. Może i rozumiem sens zadania ale kompletnie nie potrafie przełożyc go na język C.
 3. Nie, dobra koniec, odpadam. Nie ogarnę tego jak nie zobaczę gotowego kodu.
 4. Stary napisz ten program bo ja już nie wiem. Wgl nie rozumiem tego zadania. Po co mi tam wgl liczby pierwsze skoro od razu mogę wyznaczyć liczby Mersenne'a z tego przedziału?
 5. I tak nie ogarniam. Najlepiej jakby ktoś to po prostu napisał ale wątpię że ktoś taki się znajdzie więc posiedzę z tym, może coś mi się z czasem wyjaśni.
 6. A coś dokładniej byś mógł?
 7. Zadanie jest następujące. Liczba Mersenne'a to liczba pierwsza postaci 2^p −1, gdzie p jest liczbą pierwszą. Napisać program, który znajduje liczby Mersenne'a z przedziału < a,b > zdefiniowanego przez użytkownika. Program powinien zawierać funkcje: • sprawdzającą, czy podana liczba jest liczbą pierwszą; • wyznaczającą n-tą liczbę Mersenne’a. Zapewnić poprawność wprowadzonych danych. Zadanie nie jest chyba trudne. Funkcję na sprawdzanie czy liczba jest liczbą pierwszą dam spokojnie radę napisać ale tą drugą z liczbami Mersenne'a już nie. Mógłby ktoś pomóc?
 8. Dzięki stary, nawet nie śmiałem prosić o to żeby mi ktoś to napisał. Zanim to przeczytałem to sam kombinowałem i też mi wyszło w 4 pętlach, inaczej nie mogę tego rozgryźć tylko że mi nie działa bo to losowe wypełnianie coś zrąbałem.
 9. Zapomniałem po prostu jak to się robiło. Ma to być macierz[10][10] wypełniona losowymi liczbami całkowitymi z przedziału <1-10>. To jest wgl ,moje zadanie: Dana jest macierz Am×n elementów całkowitych, gdzie m,n < 10. Napisać program, który policzy sumę tych elementów macierzy, które znajdują się na przekątnych przecinających się w punkcie o współrzędnych (x, y) podanych przez użytkownika. Macierz wypełnić losowo wygenerowanymi liczbami całkowitymi z przedziału <1-10>. Wymusić poprawność wprowadzanych danych ((x, y) ∈ A ). do tej pory mam tyle: include <stdio.h>
 10. Ściągnąłem te sterowniki i nadal jest to samo.
 11. No to się pomyliłeś bo lapka kupiłem w sklepie komputerowym u mnie w mieście. Podać Ci adres i nr telefonu do sprzedawcy żebyś sprawdził? A może to chodzić o Windowsa bo mam 8?
 12. Nie chodzi o to że sugeruję się pamięcią, dałem po prostu przykład że na kompie ze starą kartą o mniejszej pamięci gra działa. A te sterowniki to jak przeinstalować?
 13. Ale wczoraj mi ta gierka jeszcze śmigała a dzisiaj specjalnie dałem bratu żeby zainstalował na swoim PC gdzie ma starego dobrego Ge Force'a 9600GT z pamięciom 1GB i też mu działa więc to nie to raczej.
 14. Witam. Wczoraj kupiłem sobie CD Action z tą gierką. Zainstalowałem ją i moją uwagę zwróciły obrazy które były do góry nogami. Było tak w menu, a w grze wszystko ok więc pomyślałem że to tak specjalnie. Dzisiaj chciałem pograć ale jest tylko głos a obrazu nie ma. Odinstalowałem i ponownie zainstalowałem grę ale jest to samo- brak obrazu. Myślę że nie chodzi tu o mój sprzęt ponieważ posiadam jednego z najlepszych laptopów dostępnych obecnie na rynku (Lenovo G780A), z najpotężniejszą grafiką (GeForce GT 630M 2GB) więc co tu jest grane?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...