Skocz do zawartości

OldSmuggler

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  186
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez OldSmuggler

 1. Widzę, że państwo ze Sleeveking w końcu poszło na całego. Sam zamawiałem od nich oplot plus pare pinów od ATX to na zmianę statusu czekałem tydzień, bo w końcu po około 20zł straconych na dodzwonienie się do "miłych" państwa udało mi się. Pani w słuchawce stwierdziła, że bałagan w danych to spowodował. Dalej paczka przyszła (po 2 tygodniach) bez połowy zamówienia plus zamiast pinów ATX otrzymałem Molexy. Kolejnych 10 złotych dalej dodzwoniłem się znów do tej samej "pani" po czym po targowemu jej wytłumaczyłem ogólny zarys ich firmy plus moje zamówienie i chce otrzymać pozostałe części w ciągu
 2. Karty mobilizacyjne podostawaliście czy nie?
 3. Crysis to już jest u nas w kraju... Sorry za OT, ale nie mogłem się powstrzymać
 4. Czyli wasza top lista gier na jakie z niecierpliwością oczekujecie w danym roku... Dot. PC i konsol (również tych przenośnych) mimo działy "gry na pc". Osobiście to: 1) GTA V (nie zapowiedziane na PC, ale wiadomo jak będzie) 2) Bioshock Infinite 3) Tomb Raider
 5. OldSmuggler

  metro 2033 za darmo

  http://forum.benchmark.pl/topic/67177-thq-za-darmo-rozdaje-gre-metro-2033/
 6. Podaje, że pamięci działają na 1333MHz. Na inne trzeba w BIOSie się "pobawić" i ustawić.
 7. Bijciesię!!!!111 A na serio czy wy poważnie myślicie, że jeden z drugim przyjdą tutaj "rozwiązywać" spór? Tu każdy ma coś do kogoś i często oni je "rozwiązują" w różnych tematach do tego nie służących.
 8. Freebie! Thx Anonim20...
 9. Jak masz kozak kartę, a wygrasz to masz do wyboru: a) Sprzedać b) Zostawić jako np. zapasową
 10. On się dziś nie pojawił. On już jest od kilku dni. Druga sprawa oni zrobili konkurs i oni dają nagrody, więc nawet jakby to był głupi długopis czy coś innego to ich sprawa. Konkurs to konkurs, a nie "że musisz". Ja znam gorszy konkurs z gorszymi nagrodami - wybory do sejmu czy prezydenta.
 11. Czyli masz najnowszy BIOS do karty. Uaktualnienia są potrzebne w razie problemów z kartami. Jeśli liczysz na BIOS co zwiększy taktowanie jeszcze bardziej to jak chcesz ryzykować to pobierz program do edycji BIOSów Radeonów i zrób własny. Sam mam BIOS do karty chyba sprzed roku. Tak jak już wspomniałem, że one są do naprawy błędów.
 12. Sam mam to badziewie. X4 ma długą spację co będzie ci skutkowało zamiast naciskania "alt" by zrobić polski znak będzie ci spacja robiła przerwę. Jak do pisania kup Illuminated - wygląda i ponoć jest dobra do pisania.
 13. Biosy pod Gigabyte HD 7850 - upewnij się tylko czy na 100% pod twoją kartę.
 14. Tak ta kombinacja nie działa. Niedawno jeden z użytkowników kupił ją - Link do tematu. Illuminated nie jest do grania tylko do pisania i wyglądania. //Edit Uprzedził mnie
 15. Nie będę szukał i robił z siebie speca, bo człowiek nie pamięta. Ja się do tego przyznaje. Jakby mi dali kałacha i powiedzieli nazwę posterunku pamiętałbym każdy zakamarek. To samo z czyszczeniem AK, ale podaj nazwy to powiem, że nie wiem. Dla mnie ważna jest podstawa. Wiedzieć jak to rozebrać, wyczyścić i pozbierać z powrotem porządnie, a nie po rusku, że złożysz i części zostaną Jakbym poczytał to pewno bym przypomniał sobie. To samo mam z niemieckim - umie, ale za h*ja nie powiem ci nic teraz.
 16. Kilka, ale podstawowe to człowiek zapomniał/nigdy nie miał w głowie. Ja z nudów rozbierałem kałacha i składałem Zanim byłem w woju to lubiłem karabiny M4 czy M16, ale mając AK to tamte niech się chowają Po drugie, gdzie ci dadzą pobawić się w ninja albo assasina z bronią jak kontrola idzie. Ludzie ryzykują, bo nigdy nie wiadomo czy chłopowi nie odpierd*liło i nie ubije cie z krzaków.
 17. Za nic nie pamiętam. Z nudów dałem jej przydomek "Etna" tyle to pamiętam. Daj mi za to kałacha to rozbiorę go do zera i złoże z powrotem
 18. Widzę, że byłeś w obydwu "zakładach"...
 19. W kryminale nie dadzą ci kałacha i 30 ostrej. Najwyżej po pysku i 30 lat.
 20. http://www.gifsforum.com/images/gif/crash/grand/tokyo-barbie-drift.gif
 21. "Głodnemu chleb na myśli" http://i50.tinypic.com/md05xe.gif
 22. Tłumaczcie to tak sobie dalej. Ja nazywam rzeczy po imieniu
 23. Wielu lubi sztuczne. Sam osobiście wole prawdziwe nawet jak małe niż takie co by pociąg zatrzymały.
 24. Ręczny? Coś dla tych: http://i49.tinypic.com/s48a3p.png
×
×
 • Dodaj nową pozycję...