Skocz do zawartości

FilemonZ

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    89
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

5 Neutralny

O FilemonZ

  • Tytuł
    Bywalec

Informacje

  • Płeć:
    Mężczyzna

Specyfikacja PC

  • Procesor:
    AMD Ryzen 5 3600 OC4,5GHz
  • Karta graficzna:
    Gigabyte Aorus RTX 2060 Super
  • Płyta główna:
    Gigabyte Aorus B450 Elite V2
  • RAM:
    GOODRAM IRDM Pro DDR4 2x8GB OC 3733MHz
  • Dyski:
    Adata XPG SX8200 Pro 512GB M.2 PCIe3.0
  • Obudowa:
    KRUX Leda 4x12mm ARGB
  • Inne podzespoły:
    KRUX Hydropump ARGB 240

Ostatnie wizyty

2255893 wyświetleń profilu
  1. Odświeżam wizualnie bardziej. Na nową grafikę skuszę się w dogodniejszym momencie. Konfiguracja: Ryzen 5 3600 OC 4,5GHz KRUX Hydropump ARGB 240 Gigabyte Aorus B450 Elite V2 Gigabyte Aorus RTX 2060 Super GOODRAM IRDM Pro DDR4 2x8GB OC 3733MHz Adata XPG SX8200 Pro 512GB M.2 PCIe3.0 KRUX Leda 4x12mm ARGB Czyli ten Cooler Master jest gorszy?
  2. Miałem kiedyś taką obudowę. Wentylatory i ich podświetlenie przez ten HUB obudowy ciągły zasilanie z jednego gniazda płyty ale ASUS TUF B450 dawał radę. Tak w ramach ciekawostki. Płyta nie tak droższa niż Prime.
  3. Witam. Posiadam dwa zasilacze i zastanawiam się który użyć do obecnie odświeżanego peceta. Który jest bezpieczniejszy z poniżej wymienionych? Cooler Master ELITE V3 500W SilentiumPC Supremo M2 550W
  4. Człowieku, czy raczej tollu, idź sobie w inne miejsce. Ktoś cię prosił o zaśmiecanie tego tematu. Sądzisz że podesłanie linków otwiera wrota do nieznanego? Myślisz że coś wnosisz? Wypad. Dzięki. Łaśnie potrzebowałem upewnienia się we wnioskach które wcześniej wyciągnąłem. Różnica w portach. W zasadzie kosmetyczna różnica. Zatem teraz mogę przeprowadzić mój mały eksperyment. Zapiszę do kości eprom z LE bios LX. Zabaczymy czy nie pojawią się jakieś problemy.
  5. Kij to biedniejsza wersja siekiery. Jeśli nie jesteś w stanie wskazać konkretów to mi nie pomagasz.
  6. No właśnie ja nie widzę żadnych istotnych różnic w specyfikacji między tymi płytami. Poza tym że wersja LX bardziej wspiera OC. Dlatego piszę do Was, może coś wychwycicie istotnego.
  7. Witam To rzecz dla fachowców bo dotyczy dwóch prehistorycznych płyt. Jakby konkurencja mająca na celu znalezienie różnic między dwoma niemal identycznymi obrazkami. Pomożecie? Jakie są różnice między płytami: P5G41T-M LE P5G41T-M LX
  8. Skąd wątpliwości? Mam fakturę VAT wam wysłać na ten system? Są programy do czytania logów jakie wystawia system po bluescreenie i osoby które już się takimi rzeczami zajmowały potrafią uzyskać istotną informację. Tak u innych antywirus potrafił krzaczyć, po zdiagnozowaniu że to on wystarczyło odinstalować i system chodzi pięknie, no ale to nie na tym forum taka pomoc. Dowiem się we własnym zakresie l lub popytam gdzie indziej. To szanowni usuwacze systemów dla zasady możecie zamknąć.
  9. Trzeba było od razu napisać że nie możecie pomóc bo się nie znacie.
  10. No właśnie usuwania systemu chciałem uniknąć. Wolałbym usunąć te konkretne sterowniki które robią problem. Ponoć z raportu system da się namierzyć jakie to pliki ale nigdy tego nie robiłem.
  11. Ano, faktycznie Windows 7 Ultimate 64bit Sterowniki brałem z strony producenta płyty głównej. Tylko że wcześniej ten dysk z systemem był pracował z inną płytą główną. Może coś pozostało i krzaczy. Co konkretnie mówią błędy? Jakie sterowniki usunąć?
  12. Witam szanownych Złożyłem z tego co miałem taki sobie komputer aby mieć do warsztatu. Niczego nie podkręcałem, to w końcu komputer do pracy/hobby. No i płata mi psikusa za każdy razem jak uruchamiam coś bardziej wymagającego. Zrobiłem zdjęcie bluescreena: Tutaj screen Proszę o odszyfrowanie co powoduje błąd, jak to naprawić? Specyfikacja: - Asus P5QL - Core2 Quad Q9450 - GOODRAM DDR2 2x2GB 800Mhz PC2-6400 CL5 - Chieftec GPS-500A8 500W - Windows 10
  13. To forum poprawia mi humor... Czyta o płycie za rozsądną cenę i myślę o ASUS TUF GAMING B550M-PLUS, a tu dalej budżet 1000zł Co do konfiguracji, to raczej RAM przydałby się szybszy.
  14. Ja miałem taki problem na Asusie pod AM4. Zaóważyłem po zakupie że mam stary jak świat bios, zaktualizowałem i sprawa się częściowo poprawiła. Jednak podobne spadki w trakcie obciążenia pozostały jak wzrosty o kilka procent taktowania na idlu. Z mojej praktyki diagnoza wygląda tak że systemy bios odpowiedzialne za automatyczne regulowanie parametrami CPU są kompletnym krapem. Podkreślam, w moim przypadku one robiły gnój. Gdy posiedziałem, poczytałem i ustawiłem wszystkie parametry procesora z ręki - problem odszedł w zapomnienie. Polecam zrezygnować z auto od Asusa. Ustawić w biosie 3,1GHz
  15. Nie wiem czy to dobry dział. Chodzi o płytę w laptopie gamingowym Asus, producent w miejscu wskazanym na zdjęciu chipu stworzył otwory i namalowany obrys na PCB chłodzenia chipu ale go nie zamontował. Wolałbym nie czekać aż się upiecze, a może nie. Czy ktoś wie gdzie można taki kawałek radiatora dokupić?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...