Skocz do zawartości

AnnaDymka

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  2
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez AnnaDymka

 1. W moim przypadku organa i fizyczna. Nie wiem co gorsze było, ale chyba to drugie. Może to głupie, ale ja np na chemii fizycznej miałam problem.... uwaga... z ułożeniem układu równań dla ciśnień
 2. A propos metod na słupa. Pamiętam jak będąc na macierzyńskim szukałam pracy zdalnej. Trafiła mi się takie coś jak testowanie aplikacji. .... masakra, miałam robić jakieś przesyłanie pieniędzy blikiem? na konto ? Ta sama sytuacja dotyczyła obsługi sklepu internetowego- była taka oferta. Na szczeście w porę się zorientowałam i zaczęłam czytać informacje na ten temat. Masakra.... Uważajcie.
 3. oo a cóż to ? Ciebie też wyeliminowała ? Na jakim kierunku byłeś ? jeszcze warto dopisać organę.. ooo to to, nie powiem co - pisałam z tego z kolokwium zaliczeniowe i brakło mi... 0,02pkt do zaliczenia.
 4. Ty mi nawet nie mów bo byłam na kierunku związanym z chemią A dokładniej na technologia chemiczna na Polibudzie ;D hahahha Skończyło się na dziekance po drugim roku, Chemia fizyczna mnie wyeliminowała.
 5. Nie wpadłabym na to, ale dobre hahahahah
 6. AnnaDymka

  Telewizor 4k

  Matko, a ja myślałam, ze tv za 4k to jest dużo..... Ehh
 7. AnnaDymka

  Netflix

  Hej i co ? U mnie to wygląda tak, że całość płaci mój brat tak jakby ze swojego rachunku, Jestem podpięta pod jego konto itd, W sumie jest 40 zł dzielone na 2 czyli składamy sie po 20 zł
×
×
 • Dodaj nową pozycję...