Skocz do zawartości

sevae

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  749
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez sevae

 1. Dalej będzie miał droższą konsolę. Na białym lepiej widać: http://www.ps3site.pl/files/2013/06/6F2vzMV.jpg
 2. Myślę, że na APU Kaveri ze Steamrollerami już będzie się dało spokojnie grać, na pewno nie będą tam tak słabe podzespoły jak w tych z Jaguarami dla PC, a będzie też współdzielona pamięć, plotkuje się że będą dwa kontrolery, jeden DDR3 a jeden GDDR5 albo DDR4 i od producenta będzie zależeć co wybierze.
 3. Przegrzanie bardzo wysoką temperaturą, ale też częste nagrzewanie i ochładzanie lutów, im większa różnica temperatur i im częstsze takie wahania tym większe prawdopodobieństwo, że luty popękają (co np. w przypadku GTX8800 trwało średnio rok, gdyby przez ten rok GTX8800 był cały czas włączony a luty non stop gorące, teoretycznie nic by im się nie stało).
 4. Nie wiem czy jest sens rozmawiać na temat Xbone -> http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,14089774,Czy_na_Xbox_One_bedzie_sie_w_ogole_dalo_zagrac_w_Polsce_.html
 5. Nie zrozumiałeś. Cena w polskich sklepach jest zawyżona na premierze. Wii U do polski na premierę dało się sprowadzić o kilka stów taniej. A co do konsoli... coś mało exów ma PS4, MS jak powiedział tak dowalił i to nie na kinecta
 6. Dzisiaj jeszcze : http://e3.nintendo.com/
 7. Ja kolekcjonuję, ale po dokonaniu złego zakupu wymieniam się z kimś na coś innego (nie sprzedaję gier, czasami używki kupuję).
 8. Naprawdę tak myślisz? U nas w największych sklepach sprzedawca przy kasie jak zobaczy że kupujesz nową grę nie zaproponuje nawet gry używanej, a tam tak robią, bo skupują i mają działy z używanym towarem w obrocie większe niż z nowymi produkcjami. U nas sieci nie zajmują się tym, a wyspecjalizowanych sklepów konsolowych mało (w sumie to znam tylko jeden wyłącznie konsolowy - obraca używkami).
 9. Na razie plotka, tak jak mówisz na E3 może się dowiemy więcej. Ale nie liczyłbym na zbyt wiele, MS powiedział coś w stylu że wsteczna kompatybilność to wsteczne myślenie i cofanie się i że gracze nie są nią zainteresowani.
 10. To nie jest pewne kiedy uruchomią tę usługę, na starcie może jej nie być i czy wszystkie gry będą dostępne (może będą dodawane stopniowo). Jeszcze ważną kwestią jest to jakie masz łącze internetowe. Gaikai to jest to samo co OnLive.
 11. Chyba już każdy zrozumiał co miałem na myśli pisząc, że dopiero po sukcesie x360 zobaczymy jaki kierunek obierze MS Do tego jest to jak pisałem trzecia ich konsola a one zawsze najciekawsze
 12. sevae

  Nintendo 3Ds

  Nie instalują, wystarczy to co dostaniesz w standardzie. One nawet zapisują stan gry na własnym nośniku a nie na karcie pamięci. Ma Wi-fi i teoretycznie można przeglądać internet, ale bardziej bajeranckie strony słabo działają, w mobilnej wersji jak są to ok. Chodzi o to że niektóre bajery na stronach nie są wspierane (i nie ma YouTube chyba że coś zmienili). Online pass? Normalnie można grać przez sieć i nie ma żadnego przypisywania i czegokolwiek ani żadnych opłat. Oczywiście nie każda gra ma multi, ale takie Mario Kart 7 to na multi jest właśnie nastawione, niezłe multi mają też Kid
 13. Wszystkie konsole będą czarne...
 14. Nie popadałbym w optymizm, od upadku Nintendo jest baaardzo daleko ale jednak na sukces Wii złożyło się kilka czynników, te same gry miały poprzednie stacjonarne konsole a się nie sprzedawały. W żadną stronę nie wyrokuję, nawet jak ktoś bardziej przychylnie na to patrzy dalej podtrzymuję że pod koniec roku będzie można coś więcej powiedzieć.
 15. Już tam uwierzę, że szkoda i że wam smutno EDIT: Ciężko wyrokować co się stanie z platformą na tak wczesnym etapie, ja myślę że rok przynajmniej musi minąć, przypominam wam jaka była sytuacja z Dreamcastem. Druga sprawa to ciężko wyrokować jak potoczą się losy konsoli Nintendo na którą nie ma jeszcze gier first party.
 16. Za dużo końców Nintendo miało w historii, chociaż możliwe że to ten i wycofają się ze stacjonarek, ale raczej po dwóch generacjach z rzędu gdzie ledwie przebiją 20 milionów, a nie po jednej gdzie mają jeszcze bardzo duże środki pieniężne.
 17. Nie będzie więcej gier od EA na Wii U, nie tylko gier na Frostbite, ale też wszystkich innych nawet takich jak FIFA. Oficjalną przyczyną jest mała sprzedaż gier EA na konsolach Nintendo, a prawdopodobną prawdziwą przyczyną jest bojkot EA nowej platformy Nintendo przez to że odrzucono Origin dla tej konsoli. Pod koniec roku sytuacja tej platformy powinna być już bardziej klarowna, będą już next geny (i będziemy wiedzieć jak je przyjął rynek), minie już rok od pojawienia się Wii U na rynku (a wiadomo że to bardzo ważny okres w którym jeżeli platforma ma mieć perspektywy powinna być na rynku
 18. Nintendo oficjalnie podało że do końca 2012 sprzedało 99.84 milionów konsol Wii i poszło na nią 869.06 milionów gier.
 19. Ale kurde co mi tłumaczycie, że to fajny sprzęt i dlaczego szybko umarł. Liczy się to że szybko umarł i się nie sprzedał, może x360 nie był żadnym chrztem dla MS, ale naprawdę odnieśli z nim pierwszy spektakularny sukces na rynku konsolowym i dlatego tak ciekawe według mnie jest jak postąpi MS po takim sukcesie, i dlatego następna ich konsola po x360 wiele powie o kierunku jaki obrał MS. Zresztą nawet nie patrząc na to czy to następna konsola po spektakularnym sukcesie, konsole które były trzecimi konsolami u każdego z producentów były dość ciekawe zawsze... mega mocne, z jakimś małym niedogod
 20. I co to ma do rzeczy że fajny sprzęt to był? Się nie sprzedał, szybko umarł. Zaistnieli dzięki x360, patrz się może z punktu widzenia korporacji a nie gracza, bo ja rozmawiam z takiego punktu widzenia. Z punktu widzenia gracza to i GameCube to wielki sukces.
 21. Daj mi linka z informacją najlepiej ile polygonów mają postacie w nano w Crysis 1 na PC (czyli na pierwszym enginie).
 22. Sobie na własną rękę analizowałem co która firma ugrała na rynku a nie wbrew pozorom poszczególne systemy. Mógł sobie mieć ale się nie liczył jeszcze jako coś poważnego, MS zaistniał jako poważny gracz w tej wojnie dopiero x360, potem mogą się jego systemy też źle sprzedawać ale już zaistniał. Xbox 1 zaistniał równie mocno jak PC-FX czy 3DO Interactive Multiplayer, czyli prawie wcale, jakby nie wyszedł X360 a MS by sobie darował rynek to równie mocno wspominałoby xbox 1 jak tamte.
 23. Po pierwsze w Crysis 1 postacie w kombinezonach miały ponad 60 000 polygonów a po drugie w nowszych grach polygony przestały być porównywalne ze względu na tesselację.
 24. Jeżeli chodzi o to co kto ugrał (wygrał to w sumie mało pasuje w tej generacji) to ja widzę to tak że: Sony - straciło pozycję dominującą i teoretycznie stracili najwięcej, ale nie znaleźli się w czarnej (_!_), i chociaż nie dominują to też nie dali odskoczyć innym. Do tego jak zapowiedzieli tak robią z tym wsparciem na 10lat dla PS3 czyli jeszcze kilka ładnych lat ta konsolka będzie przynosić im porządne zyski, chociażby z tytułu samych gier które sami na nią wydawać jeszcze będą (starczy im sił na wsparcie mocne PS4 jeżeli nie przerzucą PS? ). MS - po prostu zaistniał, poznamy co sob
 25. Tu chciałbym nadmienić, że dodatkowy HUD w wybranych grach mogły wyświetlać wszystkie przenośne konsole Nintendo wydawane w tej samej generacji co stacjonarne od czasu Gameboy Advance i GameCube. Do tego zapowiedź, ujawnienie i prezentacja możliwości Wii U odbyło się w 2011. Można powiedzieć że kopiowali ale mogli to zrobić wcześniej, raczej dbają o dodawanie i wsparcie nowymi funkcjami które są możliwe do dodania.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...