Skocz do zawartości

mcyfer

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  16
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez mcyfer

 1. Cześć. Poszukuję dla siebie nowego zapachu. Napiszcie jakie polecacie które ładnie pachną i oczywiście podobają się płci przeciwnej. Oczekuję również dobrej trwałości bo aktualne perfumy jakie mam (adidas) zdecydowanie nią nie grzeszą.
 2. Jak wam się wydaje, która opcja będzie lepsza? Garaż w bryle domu? Czy jednak rozdzielnie? Czyli taki znajdujący się w budynku obok? Pytanie, czy garaż w bryle domu jest praktycznym rozwiązaniem? W sensie, czy np nie przeszkadzają spaliny, zapach olejów, paliw itd? Pytam, bo np moi sąsidzie mają praktycznie cały czas otwarte drzwi garażowe, pewnie aby się wietrzyło?
 3. Czy ktoś posiada? Jak się sprawdza w praktyce? Rzeczywiście generuje oszczędnosci na cieple? Jakie są realne koszta eksploatacji? Jakie rekuperatory sprawdzą się w praktyce?
 4. Potrzebuję zamontować komputer na hali produkcyjnej do zarządzania procesami produkcyjnymi. Nie może być to jednak "cywilna" jednostka, bo zaraz się zakurzy lub zawilgoci. W związku z tym, jakie rozwiazania, obudowy stosuje się do tego rodzaju pomieszczeń.
 5. Czy interkomy motocyklowe typu Bluetooth sprawdzają się waszym zdaniem w praktyce? Jaki mają relany zasięg oraz jak kształtuje się jakość rozmów z wykorzystaniem bluetooth. Np podczas jazdy w mieście? Dla grupy 4 osób motocyklistów.
 6. Czy i jak można odzyskać dane ze sformatowanego dysku SSD? Czy ktoś już to może wcześniej przerabiał i byłby w stanie podpowiedzieć?? Czy ma znacznie jakie pliki zostały usunięte? Są to głównie zdjęcia i filmy. Czy takie pliki trudniej się odzyskuje? Pytam, bo gdzieś czytałem, że tak.
 7. Mam teraz trochę wiecej wolnego czasu i chciałbym wykonać pewne instalacje, na które wcześniej nie miałem czasu. Chodzi o podział jednego większego pomnieszczenia na dwa mniejsze. Pojawia się w związku z tym pytanie o wytrzymałość takiej konstrukcji? Czy np będzie można na niej podwiesić TV?? Ewentualnie jak to efektywnie wzmocnić?
 8. Przymierzam się do uruchomienia e-sklepu internetowego. Pytaniem otwartym pozostaje wybór odpowiedniego oprogramowania, które obsłużyłoby mi zarówno sprzedaż płatności, ale również stany magazynowe, fakturowanie, informacje na temat zamówień, ich kompletowania czy obsługi zwrotów oraz obsługi klienta (pewnie jakiś system CRM). Może ktoś już to wcześniej przerabiał ?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...