Skocz do zawartości

Monte_Christo

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  27
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

O Monte_Christo

 • Tytuł
  Amator
 1. Cześć! Wczoraj włączyłem swego laptopa i wszystko przebiegało zgodnie z planem do momentu, gdy pojawił się ekran głównej tapety, a ja kliknąłem na symbol baterii, od tamtej chwili system się zawiesił. Trudno było wykonać jakąkolwiek czynność. Próbowałem stosować ciąg klawiszy CTRL + ALT + DEL, ale nawet i to otworzyło pożądany ekran z bardzo solidnym opóźnieniem. Szczęśliwie udało mi się wyłączyć lapka bez używania przycisku zasilania. Co mogło być tego powodem? Nadmienię, że po ponownym uruchomieniu wszystko wróciło do normy. Sprawdziłem dziennik zdarzeń, podsyłam fotki. Jeśli ktoś mo
 2. Pobrałem sobie ten instalator, ale jak się okazuje, posiadam już najnowszą wersję Frameworka. Co należy teraz zrobić?
 3. Cześć! Posiadam w pełni oryginalną wersję Fify 18 i ku mojemu zaskoczeniu podczas odpalania gry, otrzymuję komunikat "wystąpił nieobsługiwany wyjątek w aplikacji..." https://imgur.com/a/8Zf3oKF Czy ktoś wie, jak pozbyć się tego komunikatu podczas uruchamiania gry? Nadmienię, że nie posiadam w panelu sterowania -> programy i funkcje, aplikacji NetFramework. Z góry dziękuję i pozdrawiam!
 4. Dlatego Was zapytuję, cóż mógłbym zmienić, zmodyfikować, usunąć, tak aby system był jeszcze bardziej wydajny?
 5. Laptop zakupiłem w x-komie z opcją instalacji systemu u ich techników. Nie mam płyty, nie mam także nalepki Windowsa z kluczem, prawdopodobnie jest gdzieś pod baterią. Konto MS posiadam, natomiast nie powiązywałem go z moją licencją. Jeśli to zrobię, to poznam swój klucz?
 6. Rozumiem, tak więc gdyby pojawiło się okno informujące o podaniu klucza, to wybrać opcję "nie posiadam klucza" i zostawić aktywację systemowi i MS.
 7. Tak więc podczas ponownej instalacji, system zostanie aktywowany automatycznie?
 8. Doprawdy? Używasz Nortona oraz Win 10? Kliknij tutaj: https://imgur.com/a/2ATnEPj
 9. Cześć! Mam wątpliwość w pewnej kwestii, mam nadzieję, że pomożecie Otóż! Czy reset do ustawień fabrycznych BIOSU powoduje wykasowanie klucza licencji do Windowsa? Nadmienię, iż Windows jest w wersji cyfrowej OEM. Miałem już okazję przeprowadzać instalację Windowsa i wtedy automatycznie został aktywowany. Podkreślę, że nie kasowałem żadnych ustawień BIOSU oraz nie wymieniałem płyty głównej. Wyłącznie reset BIOSU, factory reset oraz F9 - optimized defaults, rzecz jasna zapisane. Z góry dziękuję za pomoc!
 10. Owszem. Co sądzicie o tylu wyłączonych usługach? Coś dodać, usunąć? https://imgur.com/a/Dg3nycf
 11. Po powrocie z pracy, połączyłem się zdalnie z Centrum Obsługi Klienta Nortona. Według ich opinii komunikat jest jak najbardziej właściwy. Zauważyłem jednakże coś interesującego, jeśli wejdę w ustawienia -> aktualizacje i zabezpieczenia -> zabezpieczenia systemu Windows i kliknę "ochrona przed wirusami i zagrożeniami", to wyświetla się, rzecz jasna, komunikat: https://imgur.com/a/HdwwXD5 Natomiast jeśli kliknę ok w tym komunikacie, albo generalnie przejdę do menu Windowsa Defendera i wybiorę zakładkę "ochrona przed wirusami i zagrożeniami", to przechodzę do niej bezproblemowo
 12. Otóż telefonowałem oraz pisałem. Ku mojemu zaskoczeniu osoby, z którymi się kontaktowałem, po raz pierwszy spotkały się z takim komunikatem. Można powiedzieć, że jestem w czarnej D. Doprawdy już nie wiem, co należy zrobić.
 13. Najpierw korzystałem z Nortona zainstalowanego w dziale montażu x-koma, tak więc on również był z płytki. Następnie wersja testowa z oficjalnej strony Nortona. A teraz po instalacji Windowsa, ponownie skorzystałem z możliwości instalacji z płytki. W jaki sposób miałby to zapamiętać komputer, skoro był format systemu? Norton jakoś nie zgłasza żadnych zastrzeżeń. Nie mam absolutnie pewności, iż przed instalacją nie było tego problemu.
 14. Korzystam z tego programu od samego początku swojej przygody ze swoim laptopem, tak więc 4 miesiące. Wyłącznie na moim urządzeniu. Natomiast 10 dni temu instalowałem Windowsa i zainstalowałem również z płytki Nortona. Nie potrafię napisać, czy przed instalacją miałem takowy kłopot, bo nie sprawdzałem.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...