Skocz do zawartości

hegazi

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

O hegazi

 • Tytuł
  Nowicjusz

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Pisałem, tak jak podałem w treści korzystałem z Kontaktu na stronie głównej czyli nie forum, ale nie ma odpowiedzi, nie ma nawet potwierdzenia otrzymania zgłoszenia - więc staram się pisać wszędzie gdzie to możliwe. A to jest forum benchmark wiec jakby nie patrzeć odpowiednie miejsce.
 2. Forum czego? Panie 'poważnie...'
 3. W konkursach są błędy: Zgłoszenia są ignorowane, jedyną 'reakcją' były jakieś dziwne teksty moderatora w drugim zgłoszeniu. Z tego co widzę, ciężka praca to śmieszkowane na chacie przez admina. Zgłaszałem też te problemy przez Kontakt na stronie głównej. Jakiekolwiek reakcji brak. Może tutaj się uda.
 4. Kolejny błąd: Ile godzin lekcyjnych wynosi żywotność akumulatora w słuchawkach Jabra Elite 85h? 24 36 48 Znowu nie ma prawidłowej odpowiedzi (ta to 54 i dwie trzecie). Co wy tam robicie poza obijaniem się?
 5. Jest błąd w pytaniu: 'Nowe pamięci Kingston potrafią synchronizować efekty RGB bez kabli. Jaka technologia za to odpowiada?' Kingston Wireless Sync FURYSync RGB FURY Infrated Sync Nie ma prawidłowej odpowiedzi, bo prawidłową jest 'Infrared Sync Technology' ----- Dodatkowo mam pytanie, co oznacza zapis w regulaminie: 'W przypadku odpowiedzi przez jednego Uczestnika z więcej niż jednego konta, uwzględnione zostaną wyłącznie odpowiedzi, które zostały zarejestrowane w systemie jako te z pierwszego podanego konta.' Mam tu jakieś dziwne przypuszczenie, że robicie tu ostrego wała - np
×
×
 • Dodaj nową pozycję...