Skocz do zawartości

jacekgothic

Administrator
 • Liczba zawartości

  15969
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez jacekgothic

 1. W przypadku podania linku do Allegro wymagany jest krótki opis przedmiotu, lub podanie jego dokładniej nazwy, oraz informacji o cenie (kwoty "kup teraz", "licytuj").
 2. Niby w jakim celu? Przecież w regulaminie jest wyjaśnione jak wstawiać zdjęcia z linków, bez potrzeby wrzucania ich na forumowy serwer. Można? Można!
 3. Pierwsze 3 odcinki dość ciekawe, ale w czwartym zaczyna wiać nudą i te sceny "batalistyczne", ten rozmach, tak (ni)jakość, ta mgła... Niby serial w UHD, ale dość kiepsko to wygląda, szczególnie przy zbliżeniach na twarze. Myślałem, że coś u mnie jest nie tak, więc ściągnąłem jeden odcinek z sieci jakość UHD i jest dokładnie tak samo. W innych serialach na amazonie obraz żyleta. E// "Przybysze", drugi sezon już niebawem na HBO GO
 4. Oferta sprzedaży / zamiany musi zawierać cenę oraz zdjęcie produktu (bez opakowania) z widoczną kartką zawierającą nick użytkownika na forum.benchmark.pl. Zdjęcie z kartką musi być umieszczone w temacie (wszelkiego rodzaju linki do hostingów nie będą akceptowane). Poradnik, jak wstawiać zdjęcia do postów. Punkt ten nie dotyczy tematów zawierających trwającą/aktualną aukcję w serwisie Allegro.pl. Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz odpakować sprzedawanego przedmiotu (jest nowy, plomby na pudełku), wystaw go na Allegro a w temacie podaj link do aukcji.
 5. R.I.P. Mr. Goxx

  1. coco01

   coco01

   Wpadł pod odkurzacz?

  2. pendzel_3

   pendzel_3

    Źle wytypował i jego właściciel upozorował samobójstwo na szczebelkach kołowrotka.

 6. Oferta sprzedaży / zamiany musi zawierać cenę oraz zdjęcie produktu (bez opakowania) z widoczną kartką zawierającą nick użytkownika na forum.benchmark.pl. Zdjęcie z kartką musi być umieszczone w temacie (wszelkiego rodzaju linki do hostingów nie będą akceptowane). Poradnik, jak wstawiać zdjęcia do postów. Punkt ten nie dotyczy tematów zawierających trwającą/aktualną aukcję w serwisie Allegro.pl. Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz odpakować sprzedawanego przedmiotu (jest nowy, plomby na pudełku), wystaw go na Allegro a w temacie podaj link do aukcji.
 7. jacekgothic

  Formuła 1

  Właśnie, pracuje a nie udowodnił, więc nie możesz nazywać kogoś oszustem, tylko dlatego, że komuś się coś ubzdurało. Będą dowody, będzie oszustwo, na razie, co najwyżej domniemanie... Kibicuje każdemu, byle Hamilton nie zdobył mistrzostwa, ale nie wydaj e mi się, żeby merc był na tyle głupi, żeby ryzykować i oszukiwać. Poszli na noże z Red Bullem i już do końca sezonu będzie otwarta wojna, wyssane z palca oskarżenia, i oficjalne skargi, trochę jak dzieci w piaskownicy
 8. jacekgothic

  Formuła 1

  Żeby móc mówić, że ktoś oszukuje, trzeba mieć jakieś dowody, więc pisz co tam masz, chętnie przeczytam
 9. jacekgothic

  Formuła 1

  IMO od wyścigu w Brazylii Max ma po zawodach. Hamilton (niestety) demoluje go pod każdym względem i mam wrażenie, że już tak zostanie do końca sezonu a Maxowi zabraknie tych kilku punktów. Hamilton jak zwykle ma niesamowitego farta.
 10. jacekgothic

  Formuła 1

  A co w tym dobrego? Po tym, co pokazuje ostatnio Hamilton, to na 99% zdobędzie mistrzostwo. Nawet już po minie Vestappena widać, że jakiś zrezygnowany. Nie ma się co podniecać, jak komentatorzy w Eleven
 11. jacekgothic

  Formuła 1

  Na tej infografice jest błąd, Bottas staruje z P6 a nie z P5
 12. No, to po Verstappenie... Start z P7.

  1. Pokaż poprzednie komentarze  10 więcej
  2. jacekgothic

   jacekgothic

   Bo jego dominacja w ostatnich latach wielu ludziom bokami zaczyna wychodzić, mają go już serdecznie dość, więc życzą wygranej mistrzostwa komukolwiek, byle nie znów on.

  3. joker5513

   joker5513

   A poza tym jest aroganckim bucem, rozkapryszonym gwiazdorem i obrażonym gówniarzem gdy wszystko nie kręci sie wkoło niego. Mam nadzieję że w przyszłym sezonie Russel będzie z nim jechał ... :)

  4. kubbak

   kubbak

   Wszyscy tylko nie puszki.

 13. Kod na 3 miesiące dostępu do Apple TV+. Można skorzystać na starych kontach bez aktywnej subskrypcji, lub na nowych kontach. Cena: 30zł Allegro Instrukcja: Należy przejść na stronę tv.apple.com/redeem i wpisać kod. Co istotne, musicie albo założyć konto AppleID albo się na nie zalogować, jeśli już je posiadacie. Okres promocyjny trwa 3 miesiące, ale uwaga, trzeba z subskrypcji zrezygnować po 3 miesiącach, żeby nie zaczęło pobierać opłaty, tak jak w innych tego typu subskrypcjach bezterminowych.
 14. Oferta sprzedaży / zamiany musi zawierać cenę oraz zdjęcie produktu (bez opakowania) z widoczną kartką zawierającą nick użytkownika na forum.benchmark.pl. Zdjęcie z kartką musi być umieszczone w temacie (wszelkiego rodzaju linki do hostingów nie będą akceptowane). Poradnik, jak wstawiać zdjęcia do postów. Punkt ten nie dotyczy tematów zawierających trwającą/aktualną aukcję w serwisie Allegro.pl. Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz odpakować sprzedawanego przedmiotu (jest nowy, plomby na pudełku), wystaw go na Allegro a w temacie podaj link do aukcji.
 15. Biorąc pod uwagę darmowy miesiąc Prime + rok za 49zł, to już całkiem
 16. Oferta sprzedaży / zamiany musi zawierać cenę oraz zdjęcie produktu (bez opakowania) z widoczną kartką zawierającą nick użytkownika na forum.benchmark.pl. Zdjęcie z kartką musi być umieszczone w temacie (wszelkiego rodzaju linki do hostingów nie będą akceptowane). Poradnik, jak wstawiać zdjęcia do postów. Punkt ten nie dotyczy tematów zawierających trwającą/aktualną aukcję w serwisie Allegro.pl. Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz odpakować sprzedawanego przedmiotu (jest nowy, plomby na pudełku), wystaw go na Allegro a w temacie podaj link do aukcji. W przypadku podania linku do Allegro wymag
 17. jacekgothic

  Zestaw PC

  Oferta sprzedaży / zamiany musi zawierać cenę oraz zdjęcie produktu (bez opakowania) z widoczną kartką zawierającą nick użytkownika na forum.benchmark.pl. Zdjęcie z kartką musi być umieszczone w temacie (wszelkiego rodzaju linki do hostingów nie będą akceptowane). Poradnik, jak wstawiać zdjęcia do postów. Punkt ten nie dotyczy tematów zawierających trwającą/aktualną aukcję w serwisie Allegro.pl. Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz odpakować sprzedawanego przedmiotu (jest nowy, plomby na pudełku), wystaw go na Allegro a w temacie podaj link do aukcji.
 18. Awaria OVH, sporo stron może nie działać.

  https://downdetector.pl/status/ovh/

   

  1. kazadan666

   kazadan666

   Padły DNS-y i to nie tylko w OVH jest problem :)

  2. Artok

   Artok

   Miałem godzinną przerwę w pracy przez to :D 

 19. Oferta sprzedaży / zamiany musi zawierać cenę oraz zdjęcie produktu (bez opakowania) z widoczną kartką zawierającą nick użytkownika na forum.benchmark.pl. Zdjęcie z kartką musi być umieszczone w temacie (wszelkiego rodzaju linki do hostingów nie będą akceptowane). Poradnik, jak wstawiać zdjęcia do postów. Punkt ten nie dotyczy tematów zawierających trwającą/aktualną aukcję w serwisie Allegro.pl. Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz odpakować sprzedawanego przedmiotu (jest nowy, plomby na pudełku), wystaw go na Allegro a w temacie podaj link do aukcji.
 20. Oferta sprzedaży / zamiany musi zawierać cenę oraz zdjęcie produktu (bez opakowania) z widoczną kartką zawierającą nick użytkownika na forum.benchmark.pl. Zdjęcie z kartką musi być umieszczone w temacie (wszelkiego rodzaju linki do hostingów nie będą akceptowane). Poradnik, jak wstawiać zdjęcia do postów. Punkt ten nie dotyczy tematów zawierających trwającą/aktualną aukcję w serwisie Allegro.pl. Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz odpakować sprzedawanego przedmiotu (jest nowy, plomby na pudełku), wystaw go na Allegro a w temacie podaj link do aukcji.
 21. Trochę lipa z tym dzieleniem serialu na "tury"...
 22. Oferta sprzedaży / zamiany musi zawierać cenę oraz zdjęcie produktu (bez opakowania) z widoczną kartką zawierającą nick użytkownika na forum.benchmark.pl. Zdjęcie z kartką musi być umieszczone w temacie (wszelkiego rodzaju linki do hostingów nie będą akceptowane). Poradnik, jak wstawiać zdjęcia do postów. Punkt ten nie dotyczy tematów zawierających trwającą/aktualną aukcję w serwisie Allegro.pl. Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz odpakować sprzedawanego przedmiotu (jest nowy, plomby na pudełku), wystaw go na Allegro a w temacie podaj link do aukcji.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...