Skocz do zawartości

Sanepid

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  2
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Sanepid

 1. Panowie i Panie dobiliśmy wspólnymi siłami do programowych 600 wyświetleń, dzięki wszystkim serdecznie
 2. Film mógł być o wszystkim i o niczym, to moja żona była reżyserem i scenarzystą. Dodam, że pies się tam nie załatwia wcale dziękuję za obejrzenie Masz rację apropos świata schodzącego na psy, albo po prostu całej edukacji. Mistrzu chcesz to kliknij, nie to zawsze możesz gdzieś indziej popłakusiać. Poza tym trzeba Panu łopatologicznie napisać, że szkoła w tym wypadku to studia wyższe, zatem mogą być tam profesorzy ?
 3. Słuchajcie ludziska w mojej szkole profesor wymyślil sobie, że mamy założyć swój kanał na YT i zdobyć 600 wyświetleń. Jest już 400 ale zaczynam dobijać do "ściany" bo skończyli mi się znajomi http://forum.pclab.pl/public/style_emoticons/default/smilies/bigsmile.gif a do weekendu w szkole zostało raptem 3dni. Teraz prośba do Was, bo inaczej nie zaliczę jednego z przedmiotów, poproszę o magiczne wyświetlenia. Proszę nie zwracać uwagi na treść, jest mało ważna, filmik trwa 8 sekund i przedstawia mojego buldoga http://forum.pclab.pl/public/style_emoticons/default/smilies/bigsmile.gif https://www.
 4. Znalazłeś mnie i tu widzę zagłębiałem się w te wyciszenia mikrostyków ale nie wiem czy dam radę prawdę mówiąc, w weekend spróbuje.
 5. Witam wszystkich zgromadzonych! http://forum.pclab.pl/public/style_emoticons/default/smilies/help.gif Potrzebuję pomocy ze znalezieniem bardzo cichego sprzętu wskazującego, mianowicie potrzebna jest mycha i klawa. Żona chcę mnie z domu wywalić gdy wpadnę w wir walki na komputerze. Tak na poważnie potrzeba sprzętu dla codziennego gracza w podeszłym wieku, jak na dzisiejsze standardy http://forum.pclab.pl/public/style_emoticons/default/smilies/tongue.gif Gram chyba we wszystko; Lol, Dota, Wot, Wow, SC, Diabolo, Cs i parę innych niewymienionych tutaj tytułów. Cena do 250zł za oba urządzenia, wi
×
×
 • Dodaj nową pozycję...