Skocz do zawartości

prezes.cc

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  202
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Neutralny

O prezes.cc

 • Tytuł
  Dyskutant

Informacje

 • Płeć:
  Nie podaję

Ostatnie wizyty

18812282 wyświetleń profilu
 1. Czy wyzerować można tylko dysk twardy czy partycje też? Czy dysk/partycja po zerowaniu nadaje się dalej do użytku? Czy wyzerowany MBR muszę od nowa utworzyć? //Edit Pytanie nieaktualne
 2. Jak często odbywają się LANy w CS:GO?
 3. To jest globalny ranking czy są jakieś podziały
 4. Co to są rankedy w CS:GO, bo nie moge znaleźć
 5. Pomogło. W Menu > Rozszerzenia > Rozszerzenia jest opcja "Zezwól na działanie w trybie prywatnym"
 6. W CCleanerze wyłączyłem te katalogi. A czy moge bezpiecznie usunąć poleceniem Usuń z menu podręcznego, w tych katalogach są biblioteki FileSyncShell64.dll //Edit Znalazłem opis tego czegoś Co to są te inne aplikacje
 7. Pomogło połowicznie. Nie znaleziono procesu OneDrive.exe ale z OneDriveSetup.exe zadziałało. Niestety jako Menedżer zadań mam ustawiony inny program tyle, że nie moge powrócić do oryginalnego Menedżera - nie działa opcja nie wiem dlaczego. Wyłączyłem to za pomocą CCleanera.
 8. Czy moge usunąć Microsoft OneDrive z autostartu, czy to jest bezpieczne?
 9. Jak zrobić, żeby rozszerzenia umieszczone w normalnym oknie Opery były widoczne w oknie prywatnym? //Edit Już są - pojawiły się //Edit 2 Znowu nie ma - pytanie dalej aktualne.
 10. Dzisiaj przerobie funkcje i zobacze co z tego wyjdzie. Tutaj jest instrukcja switch Póki nie znam niczego innego to jestem zmuszony do stosowania system("pause") Przed chwilą sprawdziłem cały kod łącznie ze switchem i program działa. Sory za zawracanie d***, a ja wracam do analizy kodu.
 11. Jestem na etapie początkujący. Przecież napisałem że rozwiązaniem problemu jest instrukcja switch, ale zastosuje się do Twojej porady. Mam kursy do ponownego przerobienia.
 12. Znalazłem błąd - po prostu zakomentowałem wszystkie typy int, które nigdzie nie występowały w kodzie. Dowiedziałem się też ciekawej rzeczy, mianowicie "zatrzymanie działania kodu i ponowne wznowienie". Kolejny sukces na koncie //Edit Mój błąd. Te zakomentowane inty są częścią instrukcji switch znajdującej się na samym dole kodu.
 13. Patrze na ten kod i dla mnie nie ma problemu z moją wiedzą. Zadeklarowany jest typ int dodawanie ale nigdzie nie występuje w kodzie. Czy to o to chodzi?
 14. Ja po prostu znalazłem program i chciałem go przeanalizować. Zastosowałem różne warianty z nawiasem { ale to nic nie daje - cały czas wyskakują błędy. Na forum przychodzę w ostateczności jak nie potrafię rozwiązać problemu.
 15. Znalazłem kod programu Kalkulator do analizy, ale w kodzie jest błąd
×
×
 • Dodaj nową pozycję...