Skocz do zawartości

succesown

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    10
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Posty dodane przez succesown

  1. Witam. Dzisiaj próbowałem naładować telefon inną ładowarką niż zwykle. Podłączyłem go do tej ładowarki i zauważyłem, że coś jest nie tak. Otóż dioda zaczęła chaotycznie migać i w wyniku odruchu od razu odłączyłem telefon od ładowarki. Niestety przy następnej próbie podłączenia telefon do innej ładowarki zero jakiejkolwiek reakcji... Próbowałem włączyć recovery mode, podłączyć jeszcze raz, no ale nic a nic nie dawało skutku... Czyżby jakieś zwarcie czy coś? Proszę o pomoc 

  2. Witam, mam pytanie do posiadaczy telefonu HTC One E8. Mianowicie, czy opłaca się aktualizować do wersji androida 5.0 Lolipop? Krążac w internecie, napotkałem parę opinii na temat drastycznego spadku wydajności, po aktualizacji. Wy też macie z tym problem czy nie widać z tym zbytniej różnicy? 

  3. Witam. Byłbym bardzo wdzięczny za wasze opinie odnośnie telefonów do 1000 zł. Odpadają xperie, bo miałem okazję korzystać przez jakiś czas i po prostu do mnie nie przemawiają :/ Zastanawiałem się nad kupnem Htc One E8 lub Lg G3, ale sam nie wiem, czy może nie ma lepszego telefonu w tej cenie. 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...