Skocz do zawartości

succesown

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez succesown

 1. Witam. Dzisiaj próbowałem naładować telefon inną ładowarką niż zwykle. Podłączyłem go do tej ładowarki i zauważyłem, że coś jest nie tak. Otóż dioda zaczęła chaotycznie migać i w wyniku odruchu od razu odłączyłem telefon od ładowarki. Niestety przy następnej próbie podłączenia telefon do innej ładowarki zero jakiejkolwiek reakcji... Próbowałem włączyć recovery mode, podłączyć jeszcze raz, no ale nic a nic nie dawało skutku... Czyżby jakieś zwarcie czy coś? Proszę o pomoc
 2. Witam, mam pytanie do posiadaczy telefonu HTC One E8. Mianowicie, czy opłaca się aktualizować do wersji androida 5.0 Lolipop? Krążac w internecie, napotkałem parę opinii na temat drastycznego spadku wydajności, po aktualizacji. Wy też macie z tym problem czy nie widać z tym zbytniej różnicy?
 3. Gwarancję też ma, ale zdaję sobie z tego sprawę, że jeśli coś nie będzie działać, to muszę go wysyłać do Stanów
 4. Sprzedający zapewnił mnie, że działa w polsce, np. u takiego operatora sieci jak Orange
 5. Może ktoś wie, czym różni się wersja amerykańska od europejskiej telefonu Htc One E8?
 6. Czy jest możliwość, że po dłuższym użytkowaniu M9, może drastycznie spaść jego wydajność?
 7. Myślisz, że G2 będzie lepszą opcją niż G3 lub Htc One E8? Zawsze mogę dopłacić 200-300zł, jeśli telefon byłby naprawdę wart swojej ceny.
 8. Witam. Byłbym bardzo wdzięczny za wasze opinie odnośnie telefonów do 1000 zł. Odpadają xperie, bo miałem okazję korzystać przez jakiś czas i po prostu do mnie nie przemawiają Zastanawiałem się nad kupnem Htc One E8 lub Lg G3, ale sam nie wiem, czy może nie ma lepszego telefonu w tej cenie.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...