Skocz do zawartości


Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję

Hammond

Rejestracja: 31 gru 2013
OFFLINE Ostatnio: 22 cze 2018 07:54
-----

Moje posty

W temacie: Smartfon vs Kompakt

12 styczeń 2018 - 20:07

Na dobre oświetlenie i ogólnie wakacje są dobre hydrydy, w pozostałych przypadkach amatorska lustrzanka (canon 3 lub 4 cyfrowy), raczej z niczym innym bym nie kombinował Canon 6D jeśli zawodowo. Smartfony mają giga problem z baterią i brak manualnych nastawów z automatu wykluczają u mnie funkcje aparatu.


W temacie: hdd odlacza sie i podlacza

12 styczeń 2018 - 20:05

Podaj model zasilacza i ogólnie sprawdź na innych kablach SATA. Możesz miec problem z samymi kablami SATA, kontrollerem SATA lub zasilaniem. OC też potrafił robić problemy z płytą główną - u mnie sata całkiem nie działało na OC.


W temacie: Internet domowy z T-Mobile - czy warto?

12 styczeń 2018 - 08:38

Ja mieszkam w Warszawie, ale miałem ten sam problem co ty. Albo Netia do 10Mb/s albo Neostrada do max 10Mb/s (różniły się tylko cenami, kolejno 59zł za Netię lub 90zł za orange:P), zmieniłem Netię na tą ofertę T-Mobile, bałem się tego FUPa, ale jak dotąd nie mam żadnych problemów.

 

Na początku miałem 60Mb/s, ale działało to 35-55Mb/s, momentami spadało i do 10Mb/s, to dałem sobie spokój z ta opcją i zmieniłem na tańszą 20Mb/s i tu jest w miarę stabilne 20/20Mb. Co ważne opcja ma dobry upload (w porównaniu do Netii/Orange jest w zasadzie 20x szybciej). Na downloadzie mi jakoś nie zalezało, 10Mb/s na dzisiejszy okres jest ok, tylko piraci i gracze mogą tu narzekać.

 

Ale u Ciebie może to działać inaczej. Sprawdź czy masz dużo BTS'ów w swojej okolicy T-Mobile, jak są daleko, jakie technologie wspierają. W praktyce i na HDSPA jest szybciej niż ta Neostrada, pingi tylko mogą być wyższe. Najlepiej weź na okres próbny (obecnie to 14 dni) i potestuj jak działa, zwłaszcza wieczorami, gdzie może być duży ruch od userów którzy zamiast UPC wzięli LTE bo taka moda;p.


W temacie: Jakie masz ISP ?

12 styczeń 2018 - 08:30

Finalnie zmieniłem Netię 10Mb/s (1Mb/s upload) na tą nową nielimitowaną opcję T-Mobile bez limitu. Na początku w opcji do 60Mb/s, ale że po okresie testowych transfer działał 10-55Mb (i 30Mb/s uploadu, ale ten był akurat stały) to zmieniłem na opcję do 20Mb/s (i 20Mb/s upload) no i tutaj jest stabilnie. W porównaniu do Netii (czy tam Neostrady), gdzie miałem zaledwie 1Mb/s uploadu to jest to rakieta:). . Download nie jest tak istotny, 10Mb/s jest ok. Tu i tak jest szybciej.

 

6958644183.png


W temacie: Pytanie do osób które chodzą/chodziły do Urzedu Pracy

01 listopad 2017 - 09:26

Jedynie co musisz to stawiać się na te obowiązkowe wizyty i realizować w terminie 7 dni te skierowania do pracy jeśli takowe dostaniesz.

KIlka lat temu byłem to były wyłącznie te obowiązkowe wizyty raz na 3 miesiące, ofert żadnych nie dawali. Teraz wciskają jakieś śmieciowe roboty. Nie wiem czy jeszcze w urzędzie można legalnie nie przyjąć takiej oferty pracy czy np. nawet w burdelu trzeba brać bo inaczej to oni cię zbanują na pół roku i wykreślą z listy bezrobotnych. Trochę bez sensu.