Skocz do zawartości


Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję

habahaba

Rejestracja: 20 gru 2013
OFFLINE Ostatnio: 24 sie 2019 08:55
*----

Moje tematy

2500K, OCZ 600W, Pompa DDC, kable CableMOD

30 czerwiec 2017 - 10:41

Witam,

Na sprzedaż mam trochę moich części. Zdjęcia ze starą datą, już kiedyś wrzucałem tu ogłoszenie, ale nie wszystko poszło. Możliwe allegro, odbiór osobisty w Warszawie.

Procesor Intel i5 2500K, box, cena: 299 zł
 

UZoJbAt.jpg

BeQuiet Power Zone 1000W – stan idealny, bardzo mało używany, sponsorowany przez BeQuiet do projektów, oryginalne kable nie używane. 400 zł. (do zasilacza posiadam robione przez iksmodiwa niebiesko-czarne kable + 250 zł za komplet)
 

OCZ MODXSTREAM-PRO 600W – zasilacz ostatnio używany jakieś 3 lata temu, stan bardzo dobry jak na wiek zasilacza, brakuje jednego kabla modularnego, ale może go znajdę (jest 6x sata, 2x molex, PCI 8pin i 6 pin, i oczywiście zasilanie mobo, brakuje chyba 2x molex), cena: 130 zł

 

Zo1cvQo.jpg

Pompa DDC z modowanym kablem + radiator barrow, cena 180 zł
 

taQmuH4.jpg

 

kable Cablemod:

Zestaw 1, praktycznie nowy, stan idealny, cena 220 zł:

Zmieniono rozmiar do 83% (wymiary 2309 x 1732) - Kliknij obrazek aby powiększyćC58hgVK.jpg

Zestaw 2, nowy, cena 220 zł

Zmieniono rozmiar do 83% (wymiary 2309 x 1732) - Kliknij obrazek aby powiększyć5n2QLWf.jpg

RED DEVIL

19 kwiecień 2017 - 21:32

Witam,

Mój poprzedni projekt został zakończony:

 

STEEL & BLOOD

 

Było trochę problemów, ale ostatecznie wszystko poszło po mojej myśli. Obecnie pracuję nad kolejnym projektem, który hmm będzie już dużo większym wyzwaniem :)

 

Na początku chciałbym napisać, że w realizacji projektu pomaga mi aquatuning.de który zaoferował pełne wsparcie przy doborze komponentów LC. W zasadzie wszystkie części LC których użyję pochodzą od:

 

alphacool_logo.png?noredir=1

logo-phobya.jpg

 

 

Nowy build bazował będzie na dość mało popularnej obudowie: Little Devil PC-V7.

Obudowa mieści jedynie chłodnicę 420mm i 280mm, co przy jej rozmiarach nie jest jakimś osiągnięciem... na szczęście będę ją modyfikował :)

Dół obudowy zostanie przystosowany do montażu chłodnicy 480mm. Oprócz "dziury" w podłodze wykonam cover z aluminium, a w zasadzie dwa covery, jeden będzie pod "podłogą" drugi nad "podłogą" (oba elementy zostaną ze sobą skręcone). Covery będą umożliwiały montaż chłodnicy 480, ponadto zamaskują cięcie w podłodze oraz usztywnią konstrukcję. Druga chłodnica (420mm) zostanie umieszczona na TOPie.

Drugą modyfikacja będzie stworzenie ściany przeznaczonej do montażu rezerwuarów (planuję dual loop z 2x Alphacool Eisbecher D5 250mm Acetal). W ściance wytnę otwory umożliwiające montaż przepustów pozwalających na prowadzenie węży/rurek po "ciemnej stronie". Prawdopodobnie po 2 przepusty dla: każdej z chłodnic, boku CPU, bloków RAM (płyta X99) oraz SLI 1070.

 

Zasilacz zostanie umieszczony na froncie, będzie zamocowany podobnie jak w Black Ice Eldera, Hex Gear R80 Heat'a. Konieczne będzie wykonanie customowego uchwytu.

Planuję również dużą modyfikację frontu, na razie nie będę o niej pisał gdyż nie wiem czy udami się ją wykonać.

 

Tym razem nie będę używał węży, zdecydowałem się na 13mm rurki akrylowe.

Jeśli chodzi o podzespoły to najprawdopodobniej użyje części z mojego poprzedniego buildu:

 

5820K

X99A SLI

GTX 1070 SLI

BQ Dark Power 1200W

 

Dokładniejszą prezentację części LC zrobię po ich otrzymaniu, są szanse że nastąpi to już w ten weekend.

Na razie jedyną modyfikacją którą już wykonałem jest wycięcie szklanego panelu. Ciekawostką w tym elemencie jest sposób montażu. Niestety wycinanie otworów w szkle przy krawędziach jest w zasadzie niemożliwe (szkło pęka przy wierceniu/wycinaniu albo przy hartowaniu), dlatego zrezygnowałem z otworów i zaprojektowałem wcięcia które według mnie wyglądają bardzo estetycznie, a przy tym są bardziej praktyczne:

 

94FAy87.jpg

 

v1aNfye.jpg

 

 

Na chwilę obecną to chyba tyle ;)