Skocz do zawartości


Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję

barbatana

Rejestracja: 13 kwi 2012
OFFLINE Ostatnio: 19 lip 2019 14:45
*****

Moje posty

W temacie: Nowa strona Benchmark

19 lipiec 2019 - 14:44

Cześć,

 

nowa strona powstała by portal był spójny we wszystkich wersjach, położono nacisk na telefony. Obecnie użytkowników mobilnych jest ponad 55% w serwisie (statystyki z GA), to że w ankiecie, kto gdzie korzysta z serwisu wyszło 80% PC, to tylko oznacza, że więcej osób głosujących/zalogowanych jest na PC.

 

Odnośnie błędów. Jesteśmy świadomi, że nie wszystko działa jeszcze poprawnie, za co przepraszamy. Pracujemy nad wyeliminowaniem usterek: z pamiętaniem logowania, z niewidocznymi komentarzami, ze znikającą górną belką itd.

 

Co do tego czy strona się podoba czy nie - podczas trwania testu na stronie była zamontowana ankieta - mógł tam zagłosować każdy, nie tylko osoby które mają tu konto. W przybliżeniu: 60% osób zagłosowało, że stron się podoba, 30% że nie, 10% nie miało zdania.

 

To, że w serwisie 40 osób pisze, że strona im się nie podoba i forsują, by wrócić do starej wersji, nie oznacza, że tak twierdzi większość. Nasz serwis miesięcznie odwiedza 2 mln unikalnych użytkowników, 2 miliony!

 

Pozdrawiamy i liczymy na wyrozumiałość :)

A to nie jest tak że te 2 miliony osób to niezarejestrowani użytkownicy? Tu wypowiadają się Ci którzy są zarejestrowani, te pozostałe 2 miliony chyba nie jest. Dlatego nie poznamy nigdy ich opinii na temat "nowej strony".

Druga rzecz - strona jest nieczytelna, i tyle. Jak można wyłączyć te badziewne kropeczki wokół każdego tytułu? Takie kropeczki były w przymusowo wyświetlanych reklamach jakieś 10-12 lat temu by było "ładnie i ciekawie". Jak znikną kropeczki, to już mam +10 punktów za estetykę. Te kropeczki czasem są tylko wokół liter, a czasem są i wokół liter i częsciowo na tle zdjęcia i liter...tak jakby coś się nie spasowało. Siedzę w grafice ponad 20 lat i takiego dyletanctwa w podejściu do użytkownika i jego odczuć z użytkowania dawno nie widziałem. Pozdrawiam i życzę by te 2 miliony użytkowników znalazło czas i się tu zarejestrowało i wypowiedziało.