Skocz do zawartości


Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję

maxxam97

Rejestracja: 13 mar 2016
OFFLINE Ostatnio: 18 sty 2019 20:13
*----

Moje posty

W temacie: Telefon dla brata na święta- do 700 zł

11 grudzień 2018 - 20:38

Napisałem do Proline- niestety, nie będą już mieli go na stanie. Po prostu wycofali go już ze sprzedaży u nich. 

Natomiast bratowa postanowiła kupić Redmi Note 5 4/64. Pyta czy 100 zł różnicy za 1gb ramu więcej i 32 gb romu się po prostu opłaca czy bez sensu?

Brat zmienia telefony rzadko, więc może faktycznie dobrze by było dopłacić?


W temacie: Telefon dla brata na święta- do 700 zł

10 grudzień 2018 - 22:05

Dzięki wielkie za odpowiedzi :D

Tak jak mówię, nie sądzę, żeby mój brat potrzebował czegoś więcej niż bateria. W nic na telefonie nie gra, aplikacji zbyt wielu nie używa...

Po prostu przyzwyczajony jest do swojego troszkę zabytkowego LG L5 albo nawet L3 więc sądzę, że każdy telefon będzie dla niego dużą przesiadką. 

Aparatu w telefonie raczej będzie używał do robienia zdjęć choinki, samochodu czy jakiegoś miejsca podczas wakacji niż do robienia zdjęć liściom biegając po parku czy wstając o 5:20 żeby uchwycić świt :D

 

Niestety, w prolinie nie ma już tego modelu... Co sądzicie o iVicon oraz deluxury.pl? Obydwie strony mają najniższe ceny na ceneo... Ewentualnie sklep "bestcena".


W temacie: [C++] Prośba o sprawdzenie kodu

24 listopad 2018 - 22:59

Proponuję zamiast system("pause") (którego notabene używa się na kierunku informatycznym na AGH) korzystać chociażby z getch();

A już w ogóle najlepiej pętla do while( getch() != '\x1B' ); czyli rób dopóki nie wciśniesz ESC. Dlaczego poszukaj sam :D


W temacie: Spadki FPSów w CSGO na odpowiednim sprzęcie

24 październik 2018 - 19:41

Wiesz, to są dość konkretne przycięcia. Spróbuję może zrobić jutro albo dzisiaj filmik z tego. Mam kamerę 60fpsów więc a nuż się uda ładnie to odzwierciedlić. Tak, przystawię kamerę do ekranu :D

 

Nie nie. Nic nie działa w tle. No chyba, że dwie- trzy karty chrome'a. No chyba, że czegoś nie widzę. Moja mama użytkowała mój komputer przez około miesiąc. Nie wiem jak to robi, ale zawsze coś pobierze czego nie trzeba.

 

Nie nie. Akurat nie myślałem tutaj o Happy Haloween tylko o tej konkretnej zmianie menu. To gdzie belka pojawiła się po lewej stronie, a na wstępie dostajemy postać antyterrorysty z bronią. Po tej aktualizacji zaczęły się problemy z wydajnością. 

 

Ustawienia mam na low. Jedynie rozdzielczość 1080p. 


W temacie: Dodatkowe miejsce na dysku- 1TB- Zewnętrzny vs Wewnętrzny

06 maj 2018 - 15:21

yhm jak masz 3 wolne dyski do testów, to rób oczywiście (tylko coś tam zapisuj dla testu aby puste nie były). Próbuj z tym tworem RAID 0 + RAID 1, jak i całymi dyskami w RAID 1 lub 0. 
 

Trzech dysków wolnych nie mam, tylko jeden.

Miałem zamiar zrobić tak:

2x EZEX spięte są w RAID 0 + RAID 1

Inny dysk z normalnym windowsem

Dysk SSD z aktualnym windowsem.

 

Odpinam SSD. Bootuje drugiego windowsa i patrzę co się stanie- czy w ogóle będzie widać te dyski.

To samo powtórzę w momencie gdy będzie tylko RAID 0, tylko RAID 1 oraz kontrolnie w momencie gdy nie będzie żadnej macierzy.

Myślisz, że jest jakaś możliwość, żebym coś zepsuł? Czy nic nie powinno się stać, a w przypadku gdyby okazało się, że jednak nie widzi dysków wystarczy odpalić system z SSD i wszystko będzie hulało?