Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

w tym temacie chciałbym się was zapytać jaką najlepsza karte graficzna moge wsadzić do tego zestawu

Procek : AMD Athlon II X4 645

Płyta Głowna : Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-770T-D3L (Socket M2)

aktualnie mam gts 450 nwm czy to wystarczy na nowsze gry abym mogl chociaz na średnich popylać no ewentualnie niskośrednich ale płynnie.Głównie mi chodzi o Wiedźmin 3 Bf4 i GTA 5 wiem ze jeszcze nie ma do nich wymagan podanych ale napewno będą ogromne

 Z góry dziękuje za odpowiedź

 

Link to post
Share on other sites

tutaj najlepszym rozwiązaniem będzie hd 7770 różnica między gts 450 będzie  10-20%

tutaj masz pokazane wykresy między 7770 a gts 450

http://www.anandtech.com/bench/Product/536?vs=609

Edytowane przez wojciechpiwo
Link to post
Share on other sites

jakby chcieć coś składać to ja bym proponował obudowę zmienić, tutaj przy lepszym sprzęcie z kablami będzie bałagan. Np silentium PC gladiusa ok 200zł



Bawisz się w OC?

Edytowane przez Abizer
Link to post
Share on other sites

E tam, mam coś podobnego w Codegenie i się trzyma kupy.

Inna sprawa, że mój Codegen jest ze starych czasów, kiedy tania buda była z grubej stali.

Teraz nawet obudowy z "wyższej" półki mają cieńsze blachy i profile niż moja obecna obudowa.

Edytowane przez dodo24x
Link to post
Share on other sites

 

 

Obudowy nie ma sensu wymieniać, tak naprawdę wszystko się wkłada do środka i o tym zapomina.

 

Jak czytam takie wypowiedzi, szczególnie w formie porad, to zastanawiam się, jaka musiała być wysokość, z której ich autorzy zostali upuszczeni na głowę.

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

Wiesz nie każdy stawia obudowę na biurku, żeby wszyscy mogli podziwiać bebechy.

 

//edit

Nie pogrążaj się proszę. Obudowa ma nie tylko walory estetyczne, zachęcam do zagłębienia się w temat. 

Edytowane przez dodo24x
Link to post
Share on other sites

Jak czytam takie wypowiedzi, szczególnie w formie porad, to zastanawiam się, jaka musiała być wysokość, z której ich autorzy zostali upuszczeni na głowę.

no jeszcze trzeba by się zastanowić ile razy

 

 

@do autora , nie reanimuj tego co masz bo to nie ma sensu , ten pacjent już nie ożyje , zestaw zaproponowany przez Abizera jest bardzo rozsądny , sprawdził bym tylko czy pamięci które masz będą z nim kompatybilne

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

@Pawel7 Moja np stoi z lewej strony biurka, między nim a ścianą więc też na nią często nie zerkam, przeważnie jak załączam kompa albo podpinam kabel USB.

Jednak chcę również zapewnić odpowiednią wentylację moim "bebechom", nie fundować im skrajnie niekomfortowej plątaniny kabelkowych jelit oraz uchronić je przed lepkim pyłem, powszechnie znanym jako kurz. Ważne dla mnie jest również to, abym nie musiał wysłuchiwać bądź co bądź nieprzyjemnego dźwięku burczenia czy innego kasłania dochodzącego z niepodokręcanych i źle spasowanych trzewi

 

Edit: tak sie jakoś chirurgicznie w wątku zrobiło... :P

Edytowane przez Abizer
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Rozumiem o co Ci chodzi, bo sam walczyłem z hałasem (wentyle Scythe +BQ).

Odpowiednie ułożenie kabli, ciche wentylatory i nie mam problemów z hałasem, ani z temperaturami.

Teraz zerknąłem na wymiary tego Modecoma i rzeczywiście jest dość mała (krótka).

Edytowane przez Pawel7
Link to post
Share on other sites

Tak, no sądząc po jej konstrukcji jedyne co byłoby można zrobić z kablami ( a jest ich trochę) to niepodłaczone poupychac w miejsce na napędy, a podłączone jakość pościskać opaskami.Opcji aranżacji okablowania tam raczej nieprzewidzieli, raczej bym to nazwał hardkorową customizacją przy takim sprzęcie jaki autor miałby potencjalnie tam wsadzić. Ciasnota i duchota jednym słowem ( a raczej trzema)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...