Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam Was

 

 

Chciałbym zrezygnować z internetu z Netii ale słyszałem że są jakieś problemy....mam umowę na czas nieokreślony ale zaczyna mnie wk**** . Raz chciałem przenieść internet spowrotem do TP ale się podobno nie da.....nie wiem czemu, ani strona NETII ani strona TP nie mogła/chciała mi na to pytanie odpowiedzieć jednoznacznie.

 

 

Postanowiłem podziękować Netii ale pisanie do nich to chyba strata czasu...?!?

 

 

Ktoś miał przygodę podobną z Netią i wie może jak z nimi wygrać?

 

 

 

 

Pozdro

Link to post
Share on other sites

Wyślij pismo, że rozwiązujesz umowę z dniem ... przy zachowaniu regulaminowego terminu wypowiedzenia z umowy.

Pismo najlepiej będzie wysłać pocztą za potwierdzeniem odbioru.

Po otrzymaniu potwierdzenia doręczenia masz w ręku dowód na dostarczenie pisma z wypowiedzeniem umowy.

Edytowane przez Pawel7
Link to post
Share on other sites

 

 

ciekawe czemu nie jest to napisanie ani w regulaminie netii ani w mojej umowie -.-

Musi to być wpisane w umowie bądź regulaminie, inaczej nie jest on ważny.

Zwykle okres wypowiedzenia to jeden pełny cykl rozliczeniowy.

Cykl rozliczeniowy, to okres w jakim dostaje się faktury.

Link to post
Share on other sites

Fakturę dostaje co miesiąc ale jeśli mam na nieokreślony to chyba okres ten jest dłuższy....?

 

 

Btw dawajcie jaśniejsze wypowiedzi bo jak wyślę do nich pismo i źle je napiszę to mi je unieważnią ze względu na treść...więc proszę o uzasadnienie dlaczego...

Link to post
Share on other sites
Fakturę dostaje co miesiąc ale jeśli mam na nieokreślony to chyba okres ten jest dłuższy....?

To nie ma znaczenia, to nie umowa o pracę.

Nie wiem jak Ty czytałeś regulamin, jak wszystko jest zawarte w paragrafie 7.

Poniżej link, w którym wszystko jest wyjaśnione.

http://www.netia.pl/files/pomoc/regulamin.pdf

 

Edytowane przez Pawel7
Link to post
Share on other sites

Czytaj dokładnie, wypowiedzenie następuje w okresie rozliczeniowym, który jest po tym, w którym wpłynęło wypowiedzenie.

Nie musisz określać żadnego terminu, po prostu napisz, że wypowiadasz umowę zgodnie z paragrafem 7 regulaminu.

Netia powinna Ci przysłać potwierdzenie wypowiedzenia.

Link to post
Share on other sites

masz umowę na czas nieokreślony więc rezygnujesz kiedy zechcesz, po pełnym okresie rozliczeniowym-""Każda ze Stron może rozwiązać Umowę lub zmienić taką Umowę w sposób powodujący ograniczenie zakresu
świadczonych Usług w drodze wypowiedzenia ze skutkiem na koniec Okresu Rozliczeniowego następującego po Okresie
Rozliczeniowym, w którym zostało dokonane wypowiedzenie."

 

czyli jak teraz wypowiesz , to płacisz jeszcze za lipiec...ja sam wypowiadałem umowę i nie było problemów- owszem kilka telefonów z infolinii - propozycje niższej ceny , lepszego neta :), pytania dlaczego itp...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...