Skocz do zawartości

Kupię kartę grafiki do 400 zł


Recommended Posts

Przepraszam, ale się nie powstrzymam: "chyba z TIRa". Koniec OT z mojej strony. Dzięki za odpowiedź, bo już myślałem, że dzisiaj nic nie jest w stanie mnie rozbawić do łez.

przyjdzie karta, to zamieszczę zdjęcia i dowód gwarancji. potwierdzenia przelewu chyba nie muszę :)

poza tym, nie kwestionowałbym uczciwości osoby której nie znam, i nie mam żadnych podstaw by sądzić że kradnie.

 

Hahaha... :rotfl::o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o  Hahahaha... nie mogę... a wiem wiem to przez nogę i dalej mogę :rotfl: :rotfl:

 

Po prostu humor mi się poprawił momentalnie :D Dobry Gagatek , istna prowokacja i trolling. Zrób skan rachunku lub screen transakcji że za tyle kupiłeś... i udowodnij... a nawet jeśli to pewnie udupiona albo coś z nią nie tak.. Używane najtaniej po 530-550zł 2GB Szroty od Vertexa3D ;)

 

Dobrze że za te 400zł nie kupił HD7970 ;)

 a jednak muszę ;)

 

no dobrze, zamieszczę i potwierdzenie wykonania przelewu, oczywiście bez danych osobowych.

 

p.s. jak panowie będziecie wyglądać gdy to okaże się prawdą? czy jakaś kompensata wchodzi w grę? bo rozumiem że z dorosłymi ludźmi mam do czynienia.

Edytowane przez m1k3b
Link to post
Share on other sites

przyjdzie karta, to zamieszczę zdjęcia i dowód gwarancji. potwierdzenia przelewu chyba nie muszę :)

poza tym, nie kwestionowałbym uczciwości osoby której nie znam, i nie mam żadnych podstaw by sądzić że kradnie.

 

 

 a jednak muszę ;)

 

no dobrze, zamieszczę i potwierdzenie wykonania przelewu, oczywiście bez danych osobowych.

Mam nadzieję, że nie dostaniesz Sapphire HD 7850 Potato/Soap Edition... :rotfl:

Kupiłem w zeszłą środę MSI HD 7850 2GB za 550 zł z KW i wydaje mi się, że to była bardzo dobra cena. 

Edytowane przez bujok
Link to post
Share on other sites

Czekamy niecierpliwie. Jak to okaże się prawdą to biada wszystkim co chcą sprzedawać HD 7850. Teraz wszyscy będą pisać, że chodzą już po 400 zł i mogą dać 350 zł :) Aczkolwiek chciałbym cię przestrzec, bo na forum nie raz zdarzały się ładne "wałki". Kupiłeś chociaż od user'a z jakąś reputacją na forum? Przesłał ci zdjęcie karty z kartką z nickiem? 400 zł to nie koniec świata, ale to 400 zł :)

Link to post
Share on other sites

Panowie nie rozumie tego zdziwienia czasem trafiają się okazje mi tez udało się kupić ASUSa GTX 470 za 280 zł pełen komplet z odbiorem w mojej miejscowości, i karta w 100% sprawna i do tego nigdy nie rozkręcana o czym świadczy plomba ( fakt, że to referent mega gorący i głośny ale sprawny w 100% :) ). Kupił za tyle to tylko pogratulować!

Link to post
Share on other sites

W sumie takie rzeczy się zdarzają ja 3 miesiące temu kupiłem HD6950 XFX za 450 Z kw i miesiąc później sprzedałem za 550zł+KW ale 7850 2GB z gwarancją za 400zł to trochę śmierdzi wałkiem ale jak wspomniałem takie rzeczy się zdarzają, ktoś potrzebuje kasy lub coś innego. Widać że jednemu żal du*e sciska że to on nie kupił i wyskakuje z gimbazerskimi tekstami.

Link to post
Share on other sites

Obecne to sam mozesz sobie sprawdzic, jak mam ci pokazac skoro juz wiesz ze takowej na alledrogo nie ma? Ukazuja sie nowe aukcje w atrakcyjnych cenach ale sa w miare szybko przechwytywane przez allegrowych wyjadaczy. Wpisz w szukajce na allegro "7850" w kat. kart graficznych, ustaw cene od najmniejszej i zapisz sobie w zakladce. Klikaj raz na jakis czas z nudow i jak juz zobaczysz jakiegos HD7850 ponizej 500zl to sie puknij w glowe  :banan:

Link to post
Share on other sites

http://allegro.pl/msi-randeon-hd7850-2gd5-oc-plus-ram-4gb-geil-i3293661176.html

Tutaj aukcja zakończona przy 400 zł. Ale ciekaw ceny napisałem do allegrowicza maila. Oczywiście, dostałem odpowiedź: "tak, sprzedałem poza allegro za 600 zł z przesyłką". Labik jeśli chcesz mi pokazywać takie aukcje, to możemy już zakończyć te dyskusję.

 

A propos, kolega m1k3b miał dostać kartę w środę/czwartek i wrzucić fotki. Coś nic nie widać, nic nie słychać...

Link to post
Share on other sites

http://allegro.pl/msi-randeon-hd7850-2gd5-oc-plus-ram-4gb-geil-i3293661176.html

Tutaj aukcja zakończona przy 400 zł. Ale ciekaw ceny napisałem do allegrowicza maila. Oczywiście, dostałem odpowiedź: "tak, sprzedałem poza allegro za 600 zł z przesyłką". Labik jeśli chcesz mi pokazywać takie aukcje, to możemy już zakończyć te dyskusję.

 

A propos, kolega m1k3b miał dostać kartę w środę/czwartek i wrzucić fotki. Coś nic nie widać, nic nie słychać...

Nie no spoko... Trolling pełną gembą :D Bez komentarza... Niech sobie pokazuje... ja mogę iść do sklepu do znajomego.. żeby mi wystawił fakturę na GTX680 za 600-700zł i też zrobię foto i powiem że wyrwałem okazję na allegro... a kartę dostanę i jej foty tez porobię :rotfl:

Link to post
Share on other sites

Nie no spoko... Trolling pełną gembą :D Bez komentarza... Niech sobie pokazuje... ja mogę iść do sklepu do znajomego.. żeby mi wystawił fakturę na GTX680 za 600-700zł i też zrobię foto i powiem że wyrwałem okazję na allegro... a kartę dostanę i jej foty tez porobię :rotfl:

Henus nie rozumiem twojego komentarza. On tyczy się mnie czy labik'a?

Edytowane przez bujok
Link to post
Share on other sites

Nie do Ciebie :P

To naucz się czytać ze zrozumieniem ;) Chyba, że mam ci objaśnienia do moich wypowiedzi pisać i na końcu każdego zdania dopisywać "- stwierdzenie ironiczne". Chyba jestem jedną z tych osób w tym temacie, która nie wierzy w 400 zł za taką kartę. Sam kupiłem za 550 zł w zeszłym tygodniu i uważam to za dobry "deal".

Link to post
Share on other sites

A propos, kolega m1k3b miał dostać kartę w środę/czwartek i wrzucić fotki. Coś nic nie widać, nic nie słychać...

 

kolega nie dostał jeszcze karty, ma być na jutro :)

 

póki co przewaga po waszej stronie.

 

Jutro się okaże, a jeśli nie przyjdzie - to ja już potrafię sobie takie sprawy załatwiać ;)

Link to post
Share on other sites

To naucz się czytać ze zrozumieniem ;) Chyba, że mam ci objaśnienia do moich wypowiedzi pisać i na końcu każdego zdania dopisywać "- stwierdzenie ironiczne". Chyba jestem jedną z tych osób w tym temacie, która nie wierzy w 400 zł za taką kartę. Sam kupiłem za 550 zł w zeszłym tygodniu i uważam to za dobry "deal".

Nie chodziło o Ciebie... :D Tylko że to trolling ze strony Labika :rotfl: :rotfl: :rotfl:  I ten mój post z Mega Trollingiem  tyczył się niego...

 

I ja również nie wierzę w 400zł hahahaha!

Link to post
Share on other sites

Nie chodziło o Ciebie... :D Tylko że to trolling ze strony Labika :rotfl: :rotfl: :rotfl:  I ten mój post z Mega Trollingiem  tyczył się niego...

 

I ja również nie wierzę w 400zł hahahaha!

W takim razie Cię przepraszam za wcześniejszą wypowiedź.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...