Skocz do zawartości

[Kupię] Zasilacz o mocy 500~600W


Recommended Posts

Kupię zasilacz o mocy 500~600W który spełnia warunki:

min rok gwarancji

odpinane kable

min 4 wtyczki sata

wtyczka do zasilania +12V 8 pin (4+4-pin EPS12V)

2 wtyczki PCI-E w tym jedna musi być 8 pin (6+2)

nie wydający z siebie dziwnych odgłosów (terkot łożysk wentylatora, pisk cewek)

oczywiście sprawny i nie rozkręcany

Link to post
Share on other sites

@game4you

Za modecoma podziękuję, szukam czegoś lepszego (BQ,Enermax,Tagan,TP,Corsair,CM,)

ModeCom sprzedany, ja spokojnie zaliczył bym go do grona "lepszych" zasilaczy

że się tak skromnie i trochę w ramach OT zapytam...równasz ModeCom'a z BQ, Corsairem albo Enermaxem :/

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

@game4you

Za modecoma podziękuję, szukam czegoś lepszego (BQ,Enermax,Tagan,TP,Corsair,CM,)

ModeCom sprzedany, ja spokojnie zaliczył bym go do grona "lepszych" zasilaczy

że się tak skromnie i trochę w ramach OT zapytam...równasz ModeCom'a z BQ, Corsairem albo Enermaxem :/

pozdrawiam

A ja się Ciebie zapytam.. czy dla Ciebie zasilacz o takich samych bebechach jak Corsair, a jedynie o innej nalepce jest gorszy od tego z "lepszą" marką?
Link to post
Share on other sites

No skoro to jest identyczna konstrukcja jak odpowiedni model Corsaira, robiony w tej samej fabryce, na tych samych klockach, według tego samego projektu, to dlaczego nie stawiać na równi. Jedyne różnice, to płytka od modularnych gniazd i inny wentyl.

Link to post
Share on other sites

niby racja, ja mam ModeComa i jeszcze na niego nie narzekam...ale jakoś to jest chyba mimo wszystko kwestia zaufania...i o ile mi wiadomo to ModeCom'y dużo częściej padają niż np. Corsair....chyba że nie wiem, że od Feeli sytuacja się aż tak poprawiła...

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Ale nie porównuj takiego Feel'a III do konstrukcji Corsaira która jedynie została odkupiona przez MC i klepana pod ich naklejką.

czyli jednak się sytuacja poprawiła od Feela :/

no dobra, ale zdaje mi się, że taki Corsair i tak jest lepszy...mimo że droższy, chociaż to jeszcze wiele zależy od sprzętu jaki chce się pod niego podłączyć :)

tak czy inaczej nie mam zbytniego zaufania do ModeComa...

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

no i tu wychodzi moja głupota i ból głowy...nie zapoznałem się z całością tematu :)

tak to bym nawet nie zaczynał dyskusji :)

a co do ModeComa...cały czas myślałem, że chodzi o jakiegoś MC, a nie (całkiem dobry) Volcano...

ale tak jak mówię...wskazówka dla mnie i przyszłych czytających i piszących na forach - zapoznawajmy się najpierw z całym tematem :P

no i oczywiście - macie rację, zasilacze na prawie takim samym poziomie

przepraszam za lekki OffTop i pozdrawiam :/

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...