Skocz do zawartości

OSZUST - GTX670 i bilety SOAD !


Recommended Posts

przelew poza allegro , tyle o tym było i tak sie te błedy popełnia.. na kazdym kroku sie o tym mówi a i tak do ludzi nie dociera.

Zalezy. Ja tak kupowalem stojaki recznie robione na satelity z Z-5500 i facet je zrobil i wyslal. Jestem zadowolony. No ale to tez mniejsza kwota byla.

Link to post
Share on other sites

 

Moim zdaniem ktoś kto sam łamie prawo nie powinien wymagać, aby inni je przestrzegali względem jego osoby.

Nikogo nie interesuje co Ty o tym myślisz jeżeli przyczepią się o udostępnianie danych. To nie będzie tłumaczenie "a bo to oszust". Takie prawo i tyle.

Ostatnio było o jakiejś osobie, która ukończyła 19lat i nie przyjęli jej do szpitala dziecięcego, wozili ją od szpitala do szpitala aż zmarła.... i wszystko zgodnie z prawem!!!!!!!!!!! Paranoja.

 

Sam kiedyś prawie się nabrałem na Galaxy S II za 800zł, uratowało mnie to, że napisałem od jakiego użytkownika kupuje tel i ktoś w porę napisał, że to oszust zanim wpłaciłem kasę.

Edytowane przez okar19
Link to post
Share on other sites

lukiwara, hmm

 

Konta z allegro są kradzione, dane podaje takie jak ma z allegro. Numer konta jest inny, więc ma ich więcej, ale zgadza się jedno - mbank.

 

Przeważnie też trolluję takich ludzi i to wyłapuję. Skończcie gadać jak ja to źle zrobiłem - jeżeli nie macie nic innego do powiedzenia to sobie darujcie.

 

Dla mnie wiarygodne się to stało jak gościu dał mi zdjęcie karty wraz z kartką z moim nickiem.

 

PS. Kasa poszła na kogoś konto, prawda? Konto MUSI przecież na kogoś być...

Link to post
Share on other sites

 

 

Dla mnie wiarygodne się to stało jak gościu dał mi zdjęcie karty wraz z kartką z moim nickiem.

 

Poważnie ? To daj mi dwa dni, oblecę miasto i wystawię kilkanaście sportowych samochodów, po bardzo przystępnych cenach. Na każdym może być taka kartka, jaką chcesz. Zdjęcia z kartką wewnątrz pojazdu jedynie w nocy, ale problemu raczej również nie będzie. 

Link to post
Share on other sites

2013-04-11 14:16:13 :: oszust
witam jak z wplata

2013-04-11 14:17:12 :: JA
Witam

2013-04-11 14:17:12 :: JA
http://forum.benchmark.pl/topic/81778-oszust-gtx670-i-bilety-soad/

2013-04-11 14:17:18 :: JA
i zapraszam do lektury
 

 

 

wypowie się oszust, czy będzie aż takim leszczem i nie skomentuje tego tylko pójdzie płakać w kąt jaki jest beznadziejny?

Edytowane przez lukiwara11
Link to post
Share on other sites

czyli źle napisałeś na początku tematu :P bo każdy myślał że kupiłeś kartę poza allegro <nie kliknąłeś kup teraz>

 

w takim razie człowieku lajt!! :D śpij spokojnie , sprawa zgłoszona na policje, otrzymasz nr sprawy , wysyłasz papiery do allegro + potwierdzenie przelewu i otrzymasz 100%  hajsu poprzez program ochrony kupujących

Edytowane przez lukiwara11
Link to post
Share on other sites

serio? :D pocieszyłeś mnie teraz na maxa :D

 

Jasne ze bylo allegro, dlatego mowie ze wszystko bylo wiarygodnie :) Tylko wpłacałem samą kasę już poza, przez Bluecash [natychmiastowe przelewy] :(

 

 

PS. Macie jakiś kontakt [mail, formularz] gdzie mogę wszystko to wysłać?

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Po tym co tutaj wyczytałem mogę wnioskować, że tym oszustem jest chyba dobrze każdemu znany Jan Nawrot.

 

http://jan-nawrot.blogspot.com/

 

Ja go znam, gdyż mnie tak samo załatwił jak autora tematu. Z tym, że ja ciągle czekam na kase, a minęło już 1,5roku. Oszust został zatrzymany, dostał wyrok i miał obowiązek zwrócić pieniądze w przeciągu 6msc. Niestety, te 6msc minęło w kwietniu i nic nie wiadomo co dalej. Sąd oczywiście mnie pouczał, że jeśli Nawrot nie zwróci kasy w tym terminie to mam do nich napisać. Oczywiście napisałem a w odpowiedzi dostałem w ogóle coś innego niż oczekiwałem.

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Kupiłyśmy z koleżanką w zeszły piątek na gumtree bilety na audiriver, jest środa a ich nadal nie ma (priorytet).. Wysłałyśmy pieniądze na ten sam nr konta.. Tylko że to była kobieta, możliwe żeby kilka osób miało taki sam nr albo kilka osób na jednym koncie?? Dziwne mi się to wydaje, ale ta osoba skasowała prawdopodobnie adres mailowy przez który się kontaktowałyśmy.. pomóżcie

Link to post
Share on other sites

Zrobił Was w wała. Przykro mi ale taka prawda, pieniędzy raczej nie odzyskasz jeśli wpłaciłaś je na słowo. 

"Tylko że to była kobieta, możliwe żeby kilka osób miało taki sam nr albo kilka osób na jednym koncie??" Raczej to ten sam facet tylko podał inne dane...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...