Skocz do zawartości

CoolerMaster CM690 II Advanced - Silent version


Recommended Posts

Bardzo ciekawy pomysł z zamaskowaniem góry radiatora! 

 

Mam takie pytanie odnośnie moddingu, może ktoś z Was się orientuje gdzie można dostać niewielki kawałek takiej blachy typu mesh, albo czegoś podobnego. Chciałbym z czegoś takiego zrobić sobie maskownicę (piwnicę) dołu z zasilaczem i kablami.

Link to post
Share on other sites

Ze zdjęciem fina nie było dużego problemu. Wszystki finy sa montowane na wcisk na heatpipe'ach. Ja użyłem do tego noża kuchennego, żeby nie powyginać i nie powgniatać fina. Jest duży bo ma zasłaniać też mocowania wentylatorów.

Link to post
Share on other sites

Heh, wg.mnie cisza w 690 II jest niemożliwa :D Chyba że wszystko w pasyw to tak. Sam borykam się z problemami wyciszenia jej, gdyż moja ma okno i nie ma jak mat zakładać nawet :(, choć w sumie musiałbym zakładać je zamiast filtrów na froncie.

 

Jak dla mnie worklog świetny, miło ogląda się prace przy CM-ce. Buda ładna, i duża, ale niestety cicha to nie będzie, przynajmniej dopóki jakiś wentylator w niej działa :D

 

Mówie tu o wentylach które są rozsądnie cenowo :)

Edytowane przez JacobX14
Link to post
Share on other sites

@UP:

U mnie to samo. Odpowiednie bawienie się z wentylatorami i ustawienie i jest ok. Może dlatego że siedzę od komputera jakieś 1,5m :D

Ale w obudowie w sumie działa mi 3x140mm, 3x120mm no i na karcie 2x100mm oraz zasilacz :P

Link to post
Share on other sites

No u mnie jest obecnie 4x BQ Silent Wings 2 120mm, 1x BQ Silent Wings 140mm i zasilacz. SW skręcone na 1000 RPM- nie da się ich usłyszeć nawet z głową w obudowie. Na obecny układ są wystarczające. Kompa w nocy słyszę tylko jak zachrupie caviar black. Zasiłka ma spory zapas mocy więc też nigdy nie rozkręca wentylatora. Da się uzyskać ciszę nawet w gamingowej obudowie. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Heh, to w sumie może się jednak da, na moim zestawie zasilacz obciążony na max prawie cały czas. i 3 wentyle które CM dodaje do tej budy, i lekko są wyrobione :D A na BQ to mnie raczej nie stać, więc cóż muszę przeżyć, może po liceum coś pomyśle nad nową budą i wyciszeniem :D

 

Co do worklogu to pytanie jak udało ci sie przykręcić tą nakładkę na cooler  ?? Ciekawa opcja :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...