Skocz do zawartości

Assassins Creed 3 - Klucz


Recommended Posts

Mam do sprzedania klucz do pobrania gry Assassins Creed 3. Dostałem go gratis do karty GTX 660. Mogę wysłać klucz przez e-mail'a lub wysłać listem karteczkę z kodem. Cena wywoławcza wynosi 60zł.

Propozycję proszę pisać tutaj, a później dogadamy się na PW.

Link to post
Share on other sites
Mam do sprzedania klucz do pobrania gry Assassins Creed 3. Dostałem go gratis do karty GTX 660. Mogę wysłać klucz przez e-mail'a lub wysłać listem karteczkę z kodem. Cena wywoławcza wynosi 60zł.

Propozycję proszę pisać tutaj, a później dogadamy się na PW.

Masz kolego konto na PayPAl?

Link to post
Share on other sites

Nie mam PayPal'a, ale wydaje mi się, że lepiej będzie gdy przelejesz mi pieniądze na konto bankowe. Z tym, że jest was dwóch :

- artur1979

- Darkiushino - dostałem wiadomość na PW

Tak więc kto da więcej ? - czekam na odpowiedzi.

 

Edit //

Może tak, który z was jest skłonny dać 65zł ?

Edytowane przez Edzio65
Link to post
Share on other sites

RoyMiler to cwany gość, ostrzegam przed nim ! Wczoraj o godzinie 19:32 wysłał mi podrobione potwierdzenie przelewu i prosił o klucz do gry. Gdyby nie "Wooojciech1983", który ostrzegł mnie przed takim postępowaniem to zostałbym bez klucza do gry i bez pieniędzy ! 

 

RoyMiler to OSZUST !!!

Link to post
Share on other sites

Działa to pewnie na takiej zasadzie jak DIRT 3 dodawany do kart AMD. Czyli trzeba podać ten kod na stronie Nviidii i prawdopodobnie zdjęcie tej karteczki. Oni to zweryfikują i w odpowiedzi wyślą kod na Uplay. Tak było z Dirtem, tyle, że tam dostałem kod na platformę Steam.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...