Skocz do zawartości

Aliens: Colonial Marines HIT czy KIT?


Recommended Posts

Czemu aż tak żle? Nie można tego przejść nawet ? Przecież ALIEN to ALIEN. :) Klimacik chyba jest? Alien Vs Predator 2012 był całkiem całkiem. Ściągam to przecież zobaczyć można: P

Edytowane przez sevku22
Link to post
Share on other sites

Ja doskonale wiedziałem, że to będzie słaba produkcja ale żeby aż tak ? Fani czekali na tą grę wiedząc, że przywróci dawny blask tej serii a tu taki strzał w mordę. Jezu przecież tą grę tworzyli ludzie odpowiedzialni za świetnego Borderlands 2 !!! No ale cóż. 

Link to post
Share on other sites

grafika jest gorsza niż w cod4, tekstury to już wg nawet nie wspomina, a poruszanie sie aliensów to porażka.. a wszystko mam na full itd a i tak gra wygląda bleee, da sie tą grafe polepszyć?

Edytowane przez jareeecki
Link to post
Share on other sites

Szajs jakich mało. Jak dla mnie solidny kandytat do kiczu I Kwartału 2013 roku. Szkoda pieniędzy. Dobrze że kumpel kupił, zagrałem 10minut i już  miałem dosyć. Kiepskie animacje, grafika z przed dekady... i to sam początek minusów gry ;]

Link to post
Share on other sites

co? bo nie kapuje.. mam ustawione wszystkie suwaki na full w prawą stronę, zaznaczone krzyżykiem FXAA i Vsync i nadal wielka kupa z grafiki :( a jak widzę filmiki na yt to tak jest ciemno nawet i wg fajnie a jak gram to tego nie czuje chyba ze to yt i 1080p

Edytowane przez jareeecki
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...