Skocz do zawartości

Aliens: Colonial Marines HIT czy KIT?


Recommended Posts

ktoś miał dobrą teorię dlaczego ta gra wygląda gorzej niż demo: demo zrobiła firma A która zażyczyła sobie od wydawcy dużo więcej niż on mógł zapłacić więc oddał ją firmie B która zrobiła ją taniej i gorzej. to by wyjaśniało różnice w wyglądzie oraz brak w/w misji.

Na TVGRY.PL zostało omówione dlaczego ta gra wygląda jak wygląda. Śmiechu warte. W Gearbox Software pracują po prostu d... Zdradzę tylko, że te materiały promocyjne podgrzewające atmosferę, były robione w celach marketingowych. Tworzenie niby gry było zupełnie na innym progresie, czy zastoju, nie wiem jak to nazwać. 

Link to post
Share on other sites

hmm c3 ... podobno będą 3h + filmiki w single - chyba najkrótszy crysis z całej serii (albo te wodotryski tak wpłynęły na fabułę, że będzie krótsza od tej w najnowszym MoH ( a myślałem , że już nic nie może krócej trwać :) )

Edytowane przez k0chan
Link to post
Share on other sites

Właśnie wpadłem na bardzo interesującą rzecz a mianowicie nie oficjalny mod , który znacząco poprawia grafikę. Zainteresowanych odsyłam do linka: http://www.dsogaming.com/news/aliens-colonial-marines-can-look-good-sweetfx-vs-vanilla/

Teraz wreszcie jakoś logicznie to wygląda.

Znalazłem jeszcze połączenie powyższego moda + dx10 mod:

Mógłbyś napisać, czy faktycznie dużo lepsza jest grafika z tym modem? Edytowane przez sevku22
Link to post
Share on other sites

Testowal ktos Aliena na dwurdzeniowym procku  ?

Zapomniałem włączyć 5 rdzeni na phenomie x6 i na jednym rdzeniu na 2,8 GHz i radeonie 5770 miejscami przycinało i spadki poniżej 20 klatek/sekundę przy detalach na maksa w 1680x1050.  Średnio powyżej 30 klatek. W sumie najpierw przebiegłem grę nie walcząc z xeno jeno tylko z soldakami, a potem zastanawiałem się dlaczego działała gorzej niż wczoraj :)

 

@IronFe

Jak się zmienia normalną broń na to odblokowaną z ulepszeniami ?

W menu głównym jest taka opcja.

Link to post
Share on other sites

Na sprzecie z sygnaturki w rozdzielczosci 1440x900 na maksymalnych detalach mam okolo 18 - 22 k/s, na minimalnych okolo 25.

Takze biorac pod uwage moja gowniana karte graficzna tworcy gry chyba przesadzili z wymaganiami :P

Zapewne po zmianie grafiki na jakiegos radka hd 7770 na maksymalnych ustawieniach byloby powyzej 30 :)

Link to post
Share on other sites

Na sprzecie z sygnaturki w rozdzielczosci 1440x900 na maksymalnych detalach mam okolo 18 - 22 k/s, na minimalnych okolo 25.

Takze biorac pod uwage moja gowniana karte graficzna tworcy gry chyba przesadzili z wymaganiami :P

Zapewne po zmianie grafiki na jakiegos radka hd 7770 na maksymalnych ustawieniach byloby powyzej 30 :)

9500GT to nie jest nawet 20% wydajności HD 7770, więc tutaj żaden szok... 

Link to post
Share on other sites

Po skończeniu DS 3 w końcu odpaliłem CM i niestety nie jest różowo. Jakoś specjalnie nie przeszkadza mi grafika, pamiętam jak Saboteur 2 był uznawany za produkcję z dobrą oprawą, ale w tej grze kompletnie nie ma klimatu. Jak do tej pory przeszedłem 2 misje, z tego co czytałem w recenzjach to później ma być niby trochę lepiej, ale ogólnie mówiąc jest źle. Wyjątkowo wkurza mnie fakt, że Xenomorphy padają jak muchy, natomiast goście z W-Y zdają się mieć na sobie pierdylion warstw kevlaru :/

Link to post
Share on other sites

Kampanie przeszedlem w 9 h, w multiplayer zagralem chyba z pol godziny i to by bylo na tyle jesli chodzi o ta gre.

A ostatnia, 11 misja z krolowa nie mogla byc chyba jeszcze bardziej prostsza.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

tak czekałem kupiłem gtx 660 a tu kurr porażka grafika jak z 2004 roku masakra zagrałem z 2h i wypad gearbox spierdziulił to na maxa

mogli poczekac jeszcze z 5 lat to moze by im co wyszło :[

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Ufff po prawie miesiącu od zainstalowania wreszcie dobrnąłem do końca. Gniot jakich mało. Za tak okrutne sprofanowanie serii powinni autorów wychłostać makaronem.

Link to post
Share on other sites

Na upartego tak, ale musiałbyś mieć niezłą motywację, bo ja grałem jedną misję co 2-3 dni. Nie byłem się w stanie zmusić, żeby za jednym podejściem dłużej wysiedzieć.

Link to post
Share on other sites

Podobnie jak MoH Warfighter. 
Ale chyba nie będę się spieszył z podejściem do tego tytułu, bo jednak typ rozrywki polegający na przywiązywaniu się do biurka i katowaniu duszy nie jest moim ulubionym ;)

Tylko tak głupio zupełnie tego nie ruszyć... no bo to w końcu xenomorphy...

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...