Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Zestaw słuchawkowy Sound Blaster Tactic3D Alpha

Sound Blaster Tactic 3D Alpha Zestaw słuchawkowy słuchawki Tactic3D Creative

• Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 AccessiVb

AccessiVb
  • Amator

• 44 postów

Napisano 09 grudzień 2012 - 16:45

Witam do sprzedania posiadam Zestaw słuchawkowy Creative Sound Blaster Tactic3D Alpha.Słuchawki oczywiście w 100% sprawne, stan wizualny oceniam na bardzo bardzo dobry ( pod światłem bardzo ciężko jest się dopatrzeć jakiego kolwiek zadrapania czy zarysowania). Jakość dźwięku według mnie jest świetna do gier i filmów, natomiast do muzyki wystarczająca. Jakość mikrofonu jest wystarczająca do rozmów internetowych czy komunikowania się z graczami podczas rozgrywki. Razem z słuchawkami i mikrofonem wysyłam oryginalną przejściówkę na USB, oryginalne pudełko wraz z całą makulaturą. Słuchawki niestety nie posiadają gwarancji. Cena zestawu z wysyłką to 100 zł . Sprzedasz przez allegro. Zapraszam do zadawanie pytań oraz kupna.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Sound, Blaster, Tactic, 3D, Alpha, Zestaw słuchawkowy, słuchawki, Tactic3D, Creative

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych