Skocz do zawartości

komp do fallouta 3 za 2tys


Recommended Posts

  • 5 miesięcy temu...

Zlozylem niedawno zestaw, i jestem ciekaw czy Fallout 3 pociagnie mi w rozdzialce 1440x900 (monitor19") z ustawionymi bajerami, ale niekoniecznie na max. Bo Call of Duty 4 powinien chodzic z tymi wszystkimi bajerami nawet na 1680x1050 na max. Mam taki konfig:

 

Intel Pentium Dual Core E5200 2.5 GHz (S775) BOX

Asus P5QL PRO

OCZ Technology 2x 1GB DDR2 1066MHz Reaper EPP CL5 Heatpipe

Radeon 4670 Asus 512MB DVI&HDMI (PCI-E)

Seagate 250 GB Barracuda 7200.10 (16MB, Serial ATA II, zapis prostopadły)

DVD Samsung SH-D162D/BEBE (16/48) bulk black (ATA) + PowerDVD

OCZ StealthXStream 500W SLI

CoolerMaster Elite 330 Black-Silver

 

chcialbym jeszcze procek podkrecic w przyszlosci do 3GHz, zamienic ramy na te same tylko 2x2GB i karte z tej na Radka 4850, tylko nie wiem jakiej firmy.

Ale, co mowicie o tej konfiguracji? Da sie na niej pograc tak jakbym chcial? Pozdro :P

Link to post
Share on other sites

Mowisz ze moze byc za slabe? Tzn mnie tam jakies bajery w Fallout 3 nie kreca, tylko rozdzialka 1440x900 albo 1680x1050 i jazda, w takich powinien miec te 30 klatek, tak mi sie zdaje. W koncu F3 nie ma jakis gigantycznych wymagan.

Ale napewno gdybym zamienil na radka 4850 to by gladko chodzilo. :P

Link to post
Share on other sites

przecież fallout 3 niema grafiki normalnie taki syf gra że szok jak można się w to zakochać? gościu!! ja w to zagrałem samo wyjście z tej sekty na ple było męczarnia i nudą potem jakieś szukanie ojca nuda nuda nuda ludzie chodzą jak małpy jakieś. Daremne to jest i tyle zagrej se w stalkera albo dead space to sa gierki, które wciągają :twisted:

Link to post
Share on other sites

Zgadza sie. Ja jestem fanem tej serii od poczatku jej powstania, a F3 jak dla mnie jest gierka za******a, niekoniecznie dla ciebie. A w STALKERa gram, zreszta mam obydwie czesci, i fakt, ta jest tez swietna, szkoda tylko ze tak duzo bledow, to troche irytuje po dluzszym czasie. Teraz zamierzam zaopatrzyc sie w Call of Duty 4. Gralem w to u kuzyna i w ciagnelo mnie strasznie. Zreszta, jestem maniakiem strzelanek wiec to chyba nic dziwnego ;)

Link to post
Share on other sites

Ja ci powiem że na oim sprzecie fallout dziala na max w 1024x768 w 40 fpsach a w 1200x1024 20-25fps

 

Proc:P4 3,2Ghz@3,8Ghz

ram:Kingtone 2x1GB 800mhz@600

Karta Graf:Geforce 8600GT Magic 512mb DDR2!!!!(mocno wyżylowany)

dysk:smasung 120gb 8mb cache

 

Pozdrawiam

 

tobie wystarczy nawet sprzęt za 1,5k

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...