Skocz do zawartości

Recommended Posts

Nie pieprzyć się z nim tylko na policje od razu. Jak mili panowie złożą mu w domku wizytę, to odda pieniądze w trybie natychmiastowym, aby tylko matka z ojcem się nie dowiedzieli ;).

 

Czekam jak zakończy się ta sytuacja.

Edytowane przez kapa98
Link to post
Share on other sites

dobra Panowie dzięki za wsparcie i jak coś wiem ze mam spore poparcie

spadam spać i rano do pracy niektórzy muszą uczciwe zarabiać na życie a nie jak kolega Dareczek jutro nie będę miał czasu tego załatwić ale mam urlop środa piątek może uda mi się coś załatwić będę na bieżąco pisał

 

3majcie się i do usłyszenia :)

Edytowane przez Grzesiek1010
Link to post
Share on other sites

Swoją drogą ciekawy jestem kim są jego rodzice, jak rzeczywiście ten oszust jest dzieciakiem i już takie przekręty wymyśla, to lepiej nie myśleć co będzie za kilka lat.

 

Powodzenia życzę, na pohybel złodziejskiemu nasieniu.

Edytowane przez ehhhm
Link to post
Share on other sites

Masz tu jeszcze jeden fociak wrzucony przez niego. Jak magicznie dojdziesz po tym to jakichś informacji to proszę bardzo http://obrazki.elekt..._1348583346.jpg

Magiczna skarpeta Dariusza z tematu o prockach :) Nie dość, że jest trollem, to jeszcze oszustem :/ Z całego serca życzę powodzenia !

Link to post
Share on other sites

Po 1 nigdy nie wysyłaj towaru jeśli nie masz pieniędzy na koncie, jak widać łatwo dac sie nabrać.

Tak czy inaczaczej kradzież pow 250 zł jest przestępstwem do tego dochodzi oszustwo i podrabianie dokumentow za co mozna isc juz do wiezienia a w najlepszym wypadku dostac grzywne i zawiasy. Idz na policje nie ma co szukac sprawiedliwosci na forum.

Edytowane przez michas002
Link to post
Share on other sites

gadałem już z kolega jak nie o przywlaszczenie sobie cudzego mienia to można iść inna droga przesłał potwierdzenia sfalszowane z podrobuonymi danymi możliwe jest ze osoby o takich danych występują podszywanie się pod kogoś i używanie cudzych danych w celu zarobkowych bez wiedzy też jest wykroczeniem no i podrbianie dokumentów swoją drogą

Link to post
Share on other sites

Masz zdjęcie od sid'a kawałka jego pokoju i nogi, sprawdź na tych profilach na fb czy coś się zgadza będziesz o krok dalej.

 

 

Nie ma to jak rozpoznawanie podejrzanego po jego nodze i pokoju. Padłem :P. Na 100% dzieciak. Za mała i za chuda ta noga, a owłosienie i takie tam w 80% nie ma nic wspólnego. Czekam na koniec tej sprawy...

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...