Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Sporo częsci po okazyjnych cenach BCM Sprawdź warto

lga 775 corsair asus kingston ram zasilacz obudowa dual-core xms 2 cooler master

• Zamknięty Temat jest zamknięty
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 misiek2692

misiek2692
  • Nowicjusz

• 21 postów

Napisano 28 lipiec 2012 - 12:45

Witam mam dziś do zaoferowania sporo różnych części po naprawdę okazyjnych cenach, oczywiści wszystko w pełni sprawne i w idealnym stanie.

Zapraszam na moje konto Allegro:

http://allegro.pl/li...p?us_id=2101291

Życzę miłej licytacji.

#2 Dawik551

Dawik551
  • Zapaleniec

• 1123 postów

Napisano 28 lipiec 2012 - 12:53

Skąd możesz wiedzieć, że ceny będą okazyjne jeżeli to są licytacje.. %-)

#3 Krychu.

Krychu.
  • Entuzjasta

• 611 postów
  • Miejscowość:RJS

Napisano 28 lipiec 2012 - 13:01

magik %-)

#4 misiek2692

misiek2692
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 21 postów

Napisano 28 lipiec 2012 - 13:03

Wiem to z własnego doświadczenia, że to co jest na aukcjach i startuję z niskiego pułapu cenowego to najczęściej jest sporo taniej niż w przypadku aukcji typu kup teraz. A tak na marginesie to w aukcjach dajesz swoje maksimum więc to wy ustalasz ile ten przedmiot jest dla Ciebie wart i zawsze masz jakieś szanse, że się uda. :)

#5 jacent

jacent
  • Gaduła

• 345 postów
  • Miejscowość:Białystok

Napisano 28 lipiec 2012 - 13:34

czyli jesteś dobrym Samarytaninem?wiesz ,że byś sprzedał drożej poprzez kup teraz , a wystawiasz BCM,żeby ludzie mogli kupić taniej ?równie dobrze mogłeś wystawić aukcje z opcją kup teraz , ale liczysz że osiągniesz więcej ..ja tam nie mam czasu i ochoty na zabawy w licytacje

#6 misiek2692

misiek2692
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 21 postów

Napisano 28 lipiec 2012 - 13:49

Nie liczę że dostanę więcej niż na Kup Teraz bo byłoby to nielogiczne ale po prostu mam nadzieje że wogóle znajdę kupca w miarę krótkim czasie, ponieważ z ofertami o ustalonej cenie to różnie bywa a mi zależy na czasie.

#7 jacent

jacent
  • Gaduła

• 345 postów

Napisano 28 lipiec 2012 - 14:34

nielogiczne to jest to co ty piszesz....mogłeś wystawić aukcje z licytacją i jednocześnie opcją kup teraz..ale byś podał wtedy cenę , która ciebie zadowala , a ty liczysz na więcej ..moim zdaniem takie oferty jak twoja powinny być kasowane z forum!!to jest reklama aukcji , a nie oferta z ceną-nawet w regulaminie jest punkt ,ze cena musi być podana

#8 Bomber3d

Bomber3d
  • Dyskutant

• 166 postów
  • Miejscowość:Legnica

Napisano 28 lipiec 2012 - 15:32

nawet w regulaminie jest punkt ,ze cena musi być podana

yyy... gdzie?

#9 okar19

okar19
  • Night life in TDF

• 1078 postów
  • Miejscowość:New York

Napisano 28 lipiec 2012 - 17:01

nielogiczne to jest to co ty piszesz....mogłeś wystawić aukcje z licytacją i jednocześnie opcją kup teraz..ale byś podał wtedy cenę , która ciebie zadowala , a ty liczysz na więcej ..moim zdaniem takie oferty jak twoja powinny być kasowane z forum!!to jest reklama aukcji , a nie oferta z ceną-nawet w regulaminie jest punkt ,ze cena musi być podana

weź narysuj sobie krzyżyk w paincie i je**ij z dyńki to może coś ci sie tam nastawi ...
gdybyś coś sprzedawał chciałbyś dostać jak najwięcej za to czy jak najmniej ? czego sie dziwisz ze on liczy na wiecej ? to co ty piszesz jest nielogiczne .
i jego oferty powinny być usuwane ? a na jakiej podstawie ? jeżeli jest licytacja ceny nie musi być i teraz widać jaka jest twoja znajomość regulaminu . takich jak ty powinni kasować tutaj a nie takie tematy .
autorowi tematu proponuje edytować tytuł wątku i opis bo zaraz zejdzie sie masa troli które chciałyby wszystko za darmo

@down
w stosunku do takich osobników jak ty nie stosuje kultury . nawet jakbym wpisał kóltóra to google by poprawiło mój błąd :-)

Użytkownik okar19 edytował ten post 28 lipiec 2012 - 21:05

https://www.instagram.com/beaheadnyse
Spoiler

#10 jacent

jacent
  • Gaduła

• 345 postów

Napisano 28 lipiec 2012 - 20:56

dobra , przyznaje- mój błąd ! nie ma takiego punktu w regulaminie, coś mi się pomyliło...szkoda jednak ,że nie ma , bo taki punkt powinien być..

@okar19-trochę kultury...jak nie wiesz co to znaczy wpisz w google , tylko się nie pomyl i wpisz przez u a nie ó...to ,że nie umiesz czytać tekstu ze zrozumieniem to nie mój problem..

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: lga 775, corsair, asus, kingston, ram, zasilacz, obudowa, dual-core, xms 2, cooler master

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych