Skocz do zawartości

Ulepszamy sprzęt benchmarkowców, druga edycja.


Czyj komputer mamy zmodernizować?  

385 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czyj komputer mamy zmodernizować?

    • MisiekSe
      8
    • BartBMore
      14
    • Paular
      2
    • wolfikx
      126
    • spark
      5
    • rafko619
      48
    • carnivor
      171
    • snowflake
      4
    • lukczas
      4
    • copper
      3


Recommended Posts

Ja również chciałem podziękować haczykowi z wybranie mnie do grona szczęśliwców :o z tego co widzę w profilach i rankingach to sprzęt mój i paulara jest najmocniejszy, lecz jak to już ktoś przede mną powiedział, to nie powinno być głównym wyznacznikiem :) mam nadzieje, że ten kogo wybierzecie, będzie na to zasługiwał :P pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Ciekawe "polskie" myślenie... Akurat osobiście wątpię aby któryś z prowadzących miał namawiać innych na głosy. Ale dla spokoju może zrobicie tak, że zlikwidujecie tę ankietę i z tej dziesiątki sami wybierzecie zwycięzcę? Każdy uniknie podejrzeń o lewe głosy tylko dlatego że prowadzi czy to carnivor czy rafko619. :?

Link to post
Share on other sites

Ciekawe "polskie" myślenie... Akurat osobiście wątpię aby któryś z prowadzących miał namawiać innych na głosy. Ale dla spokoju może zrobicie tak, że zlikwidujecie tę ankietę i z tej dziesiątki sami wybierzecie zwycięzcę? Każdy uniknie podejrzeń o lewe głosy tylko dlatego że prowadzi czy to carnivor czy rafko619. :?

Tylko, że my chcemy - żebyście to Wy wybrali. Przecież robimy to dla Was a nie dla siebie :)

Link to post
Share on other sites

Raczej wybierający dziesiątkę robi to w miarę losowo. Wydaje mi się że nawet jeśli znajdzie się jeden znajomy to i tak 9 kandydatów jest wybranych według normalnego klucza.

 

Zresztą to i tak użytkownicy benchmark.pl wybiorą zwycięzcę więc nie widzę powodów aby wybrani użytkownicy byli stronniczy (chyba że cała dziesiątka to znajomki haczyka ale w taką brednię to nie uwierzę) :o

Link to post
Share on other sites

Panowie, ale ja nie rozumiem o co Wy sie spieracie?

najpierw Haczyk wybierajac 10tke byl STRONNICZY! to jest OCZYWISTE ale na tym polegala min. jego NAGRODA. Ze moze wybrac KOGO CHCE (jak rozumiem). Taki przywilej:-)

 

My natomiast, uzytkownicy teraz tez wybieramy STRONNICZO!

I BARDZO DOBRZE! na tym ta ZABAWA polega:-)

ja np oddaje swoj glos patrzac na aktywnosc w serwisie ale to tez jest glos STRONNICZY - jestem po stronie aktywnych:-)

 

Natomiast jesli znajdzie sie ktos kto zaprosi ZNAJOMYCH do serwisu i oni pomoga mu wygrac to chyba mniej wiecej o to chodzi SPONSOROWI (benchmark.pl), zeby serwis byl CORAZ BARDZIEJ ZNANY:-)

 

a ze takie postepowanie moze doprowadzic do anomalii, ze nagorda modernizacji komputera bedzie krazyc tylko wsrod krewnych i znajomych? istnieje takie ryzyko ale to juz jest wola wlascicieli benchmark.pl zeby temu zaradzic (np typowanie 10tki przez serwis).

 

mnie bardziej razi to, ze promuje sie uzytkownikow grajacych w gry (zamieszczanie benchmarkow z crysisa, farcry, 3dmark, pcmark vantage) i celem akcji jest zwiekszenie wydajnosc w grach. a co z tymi, ktorzy gry komputerowe maja za nic? (np ja:D)

Link to post
Share on other sites

Ponieważ mam oko na ankietę od samego początku, podziele się moimi uwagami dotyczącymi wczorajszego głosowania:

 

Na początku głosowania większość osób była za rafko619

Po południu głosowano najczęściej na użytkownika carnivor

A wieczorem zdecydowanie najwięcej zyskał wolfikx (ok 20)

 

 

Na ten moment nie widzę oznak zbytniego mataczenia w sprawie :o Głosy rozkładają się może niezbyt równomiernie ale chyba sprawiedliwie. Choć to tylko moje zdanie to uważam podobnie jak krataja. Zawsze znajdą się niezadowoleni :)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...