Skocz do zawartości

Ulepszamy sprzęt benchmarkowców, druga edycja.


Czyj komputer mamy zmodernizować?  

385 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czyj komputer mamy zmodernizować?

    • MisiekSe
      8
    • BartBMore
      14
    • Paular
      2
    • wolfikx
      126
    • spark
      5
    • rafko619
      48
    • carnivor
      171
    • snowflake
      4
    • lukczas
      4
    • copper
      3


Recommended Posts

Jeśli to Ci pomoże to sam na siebie zagłosowąłem :o - Po prostu wg mnie wypowiedź procka dużo zmieniła a jak widzisz jak miałem 1 głos były zaledwie 2 posty - teraz jest ich 26...to też podejrzane?....Po prostu po artykule z upragde'u wielu ludzi to zauważyło. Bo sam nawet bym nie wiedział że w ogóle na takiej zasadzie to działa myślałem że redaktorzy losują kolejną osobe co jakis czas. Jednak tak nie jest jest 10 kandydatów i te 24 posty wiele zmieniły. To tyle.

 

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

BartBMore - nie, nie było to do ciebie ani do żadnej innej konkretnej osoby, tylko do ogółu.

 

ale wogóle to ciekawa sprawa, wśród 10 wytypowanych osób, około 4-5 miały uzupełnione tak jak wcześniej pisałem, teraz już tylko jedna :o:)

więc są postępy :P:D

Link to post
Share on other sites

Nie wiem "co macie" do p4 :o Oprocz tego że sie grzeją to dla mnie są to dobre procesory (Drugi komputer oparty o Genialnego ASUSA P4P 800SE i właśnie p4 3.0HT i sprawuje sie nieźle:) ) Co nie zmienia faktu - przyznaje racje i w sumie należy mu sie upragde jak psu zupa :) Jak moge cofnąć własny głos było by miło :P

Link to post
Share on other sites

O widzę, że pretenduję do grona na których można oddawać głosy.

 

No niestety mój komp już dawno nie był odświeżany.

A próba odpalanie Fallouta 3 spełzła na niczym.

Chociaż najnowsza wersja mojej ulubionej serii Morrowind jakoś chodzi :)

 

Nie jest to może szczyt możliwości ale nie jest źle :o

 

Niestety jak na tą chwilę nie dostałem za dużo głosów, jednak to nie koniec głosowania.

 

Mam nadzieję, że zagłosujecie na mnie :P

Link to post
Share on other sites

Ja akurat uważam, iż słaby sprzęt nie powinien być najważniejszym kryterium. Udzielanie się na portalu jest równie istotne, a nawet ważniejsze. Dlatego mój głos oddałem na "mięsożerce" :o .

 

Mam tylko sugestie, iż w przypadku gdy sprzęt jest wiekowy i 1000 zł może nie wystarczyć na jego modernizacje umożliwić partycypacje finansową bądź rzeczową wybranej osobie.

Link to post
Share on other sites

No to w końcu ja coś napisze ;p

 

Ludzi wybierałem tak bardziej losowo :o Niestety dla niektórych, bardzo duża liczba osób (ok 30-40) nie spełniła moich kryteriów, którymi posługiwałem się wybierając użytkowników. Co do słynnego tutaj Rafała a'ka rafko619, wybrałem go przez to, że właśnie miał ów Phenoma w szufladzie, sprzęt słaby a za 1000zł gdyby jego Phenom był brany pod uwagę mógłby mieć bardzo fajny komputer :) Od razu ostrzegam, od Tomka informacji nie wyciągniecie :P

 

A tak z innej beczki mam pytanie do Tomka:

Tomek, czy próbowaliście podłączać mój panel przedni do płyty ( chodzi mi głównie o panel audio, USB podłączyliście)? Bo teraz nie wiem, czy mam jego uszkodzonego, czy to gniazdo w płycie nie działa... (na poprzednim tuż po podłączeniu mi działał, później przestał z niewiadomych mi przyczyn...)

Link to post
Share on other sites

Tomek, czy próbowaliście podłączać mój panel przedni do płyty ( chodzi mi głównie o panel audio, USB podłączyliście)? Bo teraz nie wiem, czy mam jego uszkodzonego, czy to gniazdo w płycie nie działa... (na poprzednim tuż po podłączeniu mi działał, później przestał z niewiadomych mi przyczyn...)

Próbowałem to zrobić, ale z tego co widziałem, tam brakowało kilku elementów na PCB :\ Obudowę kupowałeś w sklepie jako nową?

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...