Skocz do zawartości

Recommended Posts

W tym momencie po prostu nie ma w co grać na tej konsoli. Od razu z konsolą kupiłem Gravity Rusch. Ok, gra taka sobie. Z 10-15 godzin pograłem, przeszedłem i raczej wracać do tej gry nie będę. LBP to druga gra, w to grałem może z 20-30 godzin. Gra jest przyjemna, ale jest też sztucznie wydłużona przez trofea czy maksowanie poziomów.

 

No i co dalej? Teraz pojawiło się kilka gier z serii Lego które mogą przyciągnąć na dłużej do konsoli. I to w sumie wszystko. Miałem darmowy miesiąc PS+ to zrobiłem jeszcze Uncharted. Średniak jakich wiele.

 

Czekam na coś naprawdę dobrego na tą konsolę. Puki co to się kurzy tylko.

Link to post
Share on other sites

Dobra cwaniaczku teraz napisz jakie masz te gry :]

Gry Pudełkowe: Army Corps Of Hell,Dynasty Warriors Next,Ninja Gaiden Sigma Plus,Fifa Football,Uncharted Złota Otchłań,Mortal Kombat,Asphalt Incjetion i kilka gier cyfrowych...Słuchaj jak stać mnie i was na konsole to i na gry,akcesoria itp...Polecam jeszcze raz Ps vite...Smartphony nigdy nie dorównują konsol przenośnym nawet za 5lat bo telefon np.xperia t kiepskie sterowanie w grach a ps vita jest idealna do grania...Gry na vite 2013:Killzone Mercenary,Soul Sacrifice,Bioshock i inne mało wam? Edytowane przez Wojownik616
Link to post
Share on other sites
  • 5 miesięcy temu...

Gry Pudełkowe: Army Corps Of Hell,Dynasty Warriors Next,Ninja Gaiden Sigma Plus,Fifa Football,Uncharted Złota Otchłań,Mortal Kombat,Asphalt Incjetion i kilka gier cyfrowych...Słuchaj jak stać mnie i was na konsole to i na gry,akcesoria itp...Polecam jeszcze raz Ps vite...Smartphony nigdy nie dorównują konsol przenośnym nawet za 5lat bo telefon np.xperia t kiepskie sterowanie w grach a ps vita jest idealna do grania...Gry na vite 2013:Killzone Mercenary,Soul Sacrifice,Bioshock i inne mało wam?

zgadzam się w pełni. Ja do tej pory jestem ułomny i nie potrafię grać na swoim srajfonie 5 poza tytułami

jak fruit ninja projektowanymi od początku dla sterowania na ekranie. Gra w Nova 3 bez pada to mordęga.

Sprawę ratuje Ipad ale nie wszędzie. Pada nic nie zastąpi w wielu grach.

Osobiście przyjemniej mi się grało na posiadanej niedawno starej psp niż w nowości na iPhonie.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...