Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Polega na tym że karta jest powiązana do 1 konta i tylko na tym koncie bedzie działać

 

To nie tak do końca. Po sformatowaniu karty można normalnie używać jej z innym kontem, ale po powrocie do swojego tak czy siak trzeba ją sformatować. Czyli można kupić kartę używaną, ale nie można używać jej w tym samym czasie z 2-ma kontami.
Link to post
Share on other sites

Według mnie nie opyla się już kupować nowej konsoli PSP 3004, dlatego że jest zbyt droga. Za nowy egzemplarz musimy zapłacić około 700 złotych, gdy w przeszłości kosztował on 500 złotych.

 

Jeśli chcesz inwestować w konsole PSP 3004, to radzę kupić ją używaną, z kartą i przerobionym softem na allegro.

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Przykładowo żeby z kimś pograć, a ta funkcja w konsoli PSP (a nawet PS Vita) jest bardzo fajna i przyjemna. Ale się zgodzę, otwieranie stron na PSP to żart.

 

Żeby grać z osobą obok wystarczy funkcja WLAN którą każda PSP ma. Mało kto gra online na PSP, Resistance wiem żę hackują, killzone to samo. wystarczy wlan

PSP dla syna jak ma być na bogato to vita. PSP 3k to znowu mniejsze koszta, gry w cenie rzadko przekraczające 20-30 zł. ja bym celował chlopakowi zwykły dotykowy telefon z dużym ekranem lub PSP 3k. na pewno mniejsze koszta. najlepiej spytać małego :P

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
Gość effendi360

Ja pierdzielę granie w "małe wersje" "dużych gier". Jak ktoś nie ma żadnego innego sprzętu do grania to spoko ale żeby grać w CoDa czy Fifę na małym ekraniku, mając kompa czy konsolę w domu, i jeszcze bulić za te gry taką samą kasę jak za ich "duże" odpowiedniki to mi się nie uśmiecha.

Konsola to GRY. Gry, których na PSV niestety nie ma. Wymieńcie mi na PSV chociaż PIĘĆ EXCLUSIVE dla których warto kupić ten sprzęt. Między Bogiem a prawdą jest na vitę JEDEN system seller Gravity Rush. Cała reszta to konwersje "dużych" tytułów lub ich odłamy (np Uncharted). Na Gamespot nawet już się nie wysilają, żeby recenzje gier na vitę robić bo jest bardzo małe zainteresowanie tym sprzętem. Po prostu nie ma w co grać...

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dla mnie vita byłaby w sam raz ponieważ nie mam czasu wejść na kompa i siedzieć godzinę czy dwie i wolałbym odpalić to małe gó...enko i pograć na nim chwilę i odłożyć. Dla niektórych wydawanie dużej kasy tylko po to wydaje się nie rozsądne ale ja mam inne zdanie.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

To szybko ci się znudzi. Do pogrania na chwilę i odłożenia to nadaje się byle jaki smartphone, na którym gierki za 5zł niejednokrotnie przebijają grywalnością "duże" tytuły kosztujące grubo ponad 100zł.

Zresztą, miałem vita, to wiem jak byłe i po prostu chcę Cienie i innych ostrzec przed popełnieniem błędu jakim na obecną chwilę jest zakup tej konsoli.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...