Skocz do zawartości

Ulepszamy sprzęt benchmarkowców - ósma edycja


Recommended Posts

Recki? Zobaczymy. Grafika nie, procek nie, zasilacz nie (40 raz tego samego nie ma sensu pisać). Może coś wymyślę o tym poniżej:

 

A co do tego poboru prądu, nie bójcie żaby. To wszystko na standardowych ustawianiach, a ja już ujarzmiłem bestię. C'n'Q zastąpiłem K10Stat i procesor większość czasu działa na 800MHz przy napięciu 0.8V. Do tego obniżyłem zegary 2D Radeona. Myślę, że jest coś koło ~110W w idle.

 

Ogólnie ta edycja była długa i męcząca, ale udało się :P Problemów po drodze był sporo. Ja tez czekam na następną :D

Link to post
Share on other sites

a można 2 razy startować w USB :D

tzn domyślam się, że można, ale jak na to patrzy Redakcja :P jakie szanse ma na kolejną wygraną laureat :P

no i czy wiadomo kiedy USB9 startuje oraz kto jest sponsorem / czy będzie to edycja bez sponsorów / jaki budżet przewidziany jest na modernizację :(

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Spedycyjnych raczej nie (chociaż może jeden, wyszło tak, że paczka do mnie szła 2 dni, bo akurat było święto 11.11), raczej ze sprzętem i logistyką nietransportową. Bez powodu to tyle nie trwało przecież :P benchmark musiałby mnie do tego zatrudnić :P Przez tydzień bym robił tylko USB :D

Link to post
Share on other sites

No właśnie na tym pic polega :) Jest to taka miniaturka boxowego chłodzenia od Intela:

http://i.neoseeker.com/neo_image/167187 ... 06792s.jpg

http://i.neoseeker.com/neo_image/167197 ... 06801s.jpg

Ale ja, człowiek który nie lubi zbędnych hałasów z budy, nawet nie musiałem ręcznie regulować wentylatora, bo jest tak cichy. Bardzo jestem zadowolony z tej grafiki, bo miałem obawy, że po ulepszeniu dostanę suszarę ;) A tak to mam praktycznie to samo co przed.

Link to post
Share on other sites

A wiecie co? Ja przypuszczam iż większość kart(np. moja) które są wyposażone w niereferencyjne chłodzenie są suszarkami z jednego powodu. Chodzi o sekcję zasilania. U mnie po obniżeniu obrotów(karta bez O/C niesłyszalna) sekcja zasilania rozgrzewała się do niebotycznych temperatur, gdy temp. rdzenia nadal pozostawała w granicach rozsądku. Także musiałem dołożyć wentylatorek do karty aby chłodził sekcję zasilania.

 

Jestem ciekaw co o tym sądzicie? (kurka to chyba OT :) )

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...