Skocz do zawartości

Recommended Posts

Nie jest tak źle...

Może nie jest tak źle, ale za taką cenę, i to za taką małą podkładkę, jednak oczekiwałbym czegoś lepszego ;).

No tak, ale co jest po roku czy 2 latach?.

To jest po 6 miesiącach, zmieniłem ją jakoś w ostatnie wakacje a wcześniej kupiłem podczas ferii ziomwych czyli okres używania Luty 2011-lipiec/sierpien 2011.

Edytowane przez C r 0 w
Link to post
Share on other sites

Może nie jest tak źle, ale za taką cenę, i to za taką małą podkładkę, jednak oczekiwałbym czegoś lepszego ;). To jest po 6 miesiącach, zmieniłem ją jakoś w ostatnie wakacje a wcześniej kupiłem podczas ferii ziomwych czyli okres używania Luty 2011-lipiec/sierpien 2011.

No dość szybko , za ta kase to ma mnie przeżyć! xD
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Żal, podkładka za ponad 100zł i po pół roku nadaje się do kosza :/ Moja Sota też już po ~5 użytkowania się odkształca, tyle że z zewnątrz jest ok ale i tak jak na podkładke za 75zł bo tyle za nią dałem to kpina bo szmacianki za połowę mniej dłużej wytrzymują.... Przez jakieś 2 miesiące było ok a później z miesiąca na miesiąc coraz gorzej, wcześniej była tak jakby przyklejona do biurka, leżała idealnie. Teraz wygląda tak jakby pod nią znajdowało się powietrze, szczególnie na krawędziach, dobrze że jeszcze klei do biurka i się nie przesuwa.

Edytowane przez rafal12322
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

''Pierwsza z nich przeznaczona jest dla tych, którym zależy na minimalnym tarciu i maksymalnej gładkości ślizgu. Druga stawia nieco oporu, co daje większą możliwość dokładnego kontrolowania ruchu myszy. Miłym dodatkiem, w jaki wyposażono podkładkę Razer Vespula jest żelowa podkładka pod nadgarstek, zmniejszająca zmęczenie dłoni podczas długiej rozgrywki lub pracy.''

 

''Pierwsza z nich przeznaczona jest dla tych, którym zależy na minimalnym tarciu i maksymalnej gładkości ślizgu'' Hahahhahahahahahahaahaha, właśnie leże na ziemi i kwicze co piszą o Vespuli panowie z Razer.

 

A panowie z ROCCAT nie pisali nic o tym że Sota ma małe tarcie więc już mamy informację o Socie. Sota jest przystosowana do Optycznych jak i laserowych myszek by najlepiej się grało.

Link to post
Share on other sites

Wgl jaką masz wersję Nagi?.

Mam w drodze Zwykła Nage ( ani molten ani epic.)

w związku z tym szkoda mi jej używać na szmacie co mam z RTVEuroAGD :D pewno dali mi ją do bateri z aparatu gratis juz niepamietam nawet .

Link to post
Share on other sites

Nie bedę wam pokazywać jak wygląda moja myszka TRACER DIABLO po tej zwykłej podkładce ale jakbym zrobił foto to można pomylić z chodnikiem albo ,,Drogą Polską'' . Zresztą ta sama myszka jest tyle warta co slizgacze do dajmy nato Nagi .

Edytowane przez Fankman
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Teraz tak przewałkowałem temat i zobaczyłem, czemu nie chciałem Steelseries QCK Heavy, ale to nie problem, prosze bardzo http://allegro.pl/steelseries-qck-mass-okazja-jakosc-antyposlizg-24h-i2099353218.html to samo tylko mniejsze ;) również porządna i gruba 6mm pod laser.

Edytowane przez C r 0 w
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...