Skocz do zawartości

Recommended Posts

Bt junkie - bardzo pozytywnie mnie te wyszukiwarka zaskoczyła jakieś 2 lata temu, kiedy przeczytałem o niej. Ogromna biblioteka i dużo użytkowników, więc zazwyczaj nie ma problemu z ilością seedów i prędkością pobierania. Oczywiście rzadko znajdziesz tam coś polskiego, ale oprócz tego nie ma wad.

Link to post
Share on other sites

Torrenty.org to jest żenada, swego czasu wykupiłem sobie tam konto bo miałem nadmiar kasy na fonie al prędkości są masakrycznie niskie, do tego jeszcze mało plików jak na konto za 10zł. Obecnie korzystam tylko z http://thepiratebay.se i http://btjunkie.org/ Z czego zdecydowanie wolę btjunkie, bardzo duża biblioteka, świetne prędkości :)

Edytowane przez rafal12322
Link to post
Share on other sites

Najwięcej zgromadzonych rzeczy jest na warezach. Szukasz trackera ogólnotematycznego czy interesuje Cię coś z konkretnej tematyki? Tak czy siak wejdź sobie np na torrentinvite.org czy torentmania.info i znajdź taki tracker, który będzie Ci odpowiadał.

 

Dodatkowa pomoc

http://www.torrentmania.info/showthread.php?759-Lista-Strony-Torrent-Najlepsze-strony-z-danej-kategorii-tematycznej

Link to post
Share on other sites

eztv.it - jeśli chodzi o seriale to nie znalazłem do tej pory niczego lepszego. A filmy z lektorem to porażka, bo dość często tłumaczenie jest do bani, poza tym jaka jest przyjemność z oglądania filmu, w którym wszystkie postacie, niezależnie od płci, "mówią" w ten sam sposób ? Operowanie głosem to spora część warsztatu aktorskiego, nie rozumiem jak można dobrowolnie to sobie odbierać.

Link to post
Share on other sites

eztv.it - jeśli chodzi o seriale to nie znalazłem do tej pory niczego lepszego. A filmy z lektorem to porażka, bo dość często tłumaczenie jest do bani, poza tym jaka jest przyjemność z oglądania filmu, w którym wszystkie postacie, niezależnie od płci, "mówią" w ten sam sposób ? Operowanie głosem to spora część warsztatu aktorskiego, nie rozumiem jak można dobrowolnie to sobie odbierać.

Oglądając film lubię się skupić na filmie i szczegółach. Ogłądąć filmy z napisami nie jestem w stanie dostrzec szczegółów :D
Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o filmy to ja obecnie oglądam bez lektora ( bo z to porażka na całej lini) + napisy eng :D I takie zestawienie jest świetne, od czasu do czasu zerknę na napisy i jakoś idzie :) Nigdy nie preferowałem filmów z lektorem PL jak już do z napisami PL.

Edytowane przez rafal12322
Link to post
Share on other sites

Ogłądąć filmy z napisami nie jestem w stanie dostrzec szczegółów

Nie masz podzielnej uwagi. Ja kiedyś też nie mogłem się skupić na szczegółach gdy było do przeczytania 2 linijki tekstu w 2 sekundy. Po obejrzeniu pewnej liczby filmów wyrabia się ta zdolność (chyba, że nie umiesz czytać) :)
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nie masz podzielnej uwagi. Ja kiedyś też nie mogłem się skupić na szczegółach gdy było do przeczytania 2 linijki tekstu w 2 sekundy. Po obejrzeniu pewnej liczby filmów wyrabia się ta zdolność (chyba, że nie umiesz czytać) :)

Chodzi mi tu o szczegóły typu obrazek na ścianie ,zegarek,kolor szminki, firma koszulki itp. Ciężko to wszystko dostrzec jeżeli jest szybki dialog albo monolog ;D
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...