Skocz do zawartości

DRAGON BALL!


Recommended Posts

Właśnie to jest największa tajemnica w mandze. Ni to Madara ni Tobi, niektórzy jeszcze obstawiają że to Obito. Ale myśle że w mandze w najbliższym czasie poznamy jego prawdziwą twarz bo jest już bardzo blisko.

Edytowane przez rafal12322
Link to post
Share on other sites

Lepszy dragon ball niż pokemony albo czarodziejka z księżyca. Choć w tamtych czasach wielkiego wyboru to niestety nie było. Tydzień temu z jutubca hellsinga sobie przejrzałem. Jako taki, szukam podobnego motywu co leciał w przerwach seriali na AXN SciFi (teraz sy fy?) - tj. motyw wampirów, chyba jakiś książe z przydupaskiem i w pogoni za nim łowca.

Nie pamiętam dokładnie. EDIT - znalazłem - Legend of Duo ;)

Ale wracając do dragon balla to zasadniczo na dłuższą metę nuży - ten sam schemat ciągle i zawsze. Pojawia się zły o super mocy, trzeba się samemu podszkolić, skopać mu du**ę. Pojawia się kolejny zły, jeszcze potężniejszy, trzeba się podszkolić i skopać mu du**ę. Pojawia się taki co może zabić jednym ciosem... to samo. Pojawia się taki co może zniszczyć kontynent... znowu trzeba dobić do poziomu. Pojawia się taki co może zniszczyć planetę, układ słoneczny, galaktykę, wszechświat... ale co tam, pójdą na jakąś planetę i będą się napierdzielać, najwyżej jakiś budynek zburzą ;)

Edytowane przez Promilus
Link to post
Share on other sites

GT miała tylko niezły soundtrack. Mimo starań, nie dałem rady oglądnąć wszystkich odcinków, skończyłem gdzieś na drugim smoku.I zbytnio nie załuję.

Jak ktoś chce wspaniałej jakości odcinki wszystkich serii DB po Japońsku(Napisy łatwo ściągnąć, wystarczy wpisać w google nazwę odcinka), to klika tutaj: http://dbnao.net/forum/viewtopic.php?t=7530&start=0

Btw. W AXN Spin leci w jakości HD teraz Dragon Ball GT ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

W sumie nie ma, ale imo podkład muzyczny jest dużo lepszy w DBZ. :) Ja teraz oglądam na AXN Spin DBGT i Naruto :D

W AXN Spin leci w jakości HD teraz Dragon Ball GT ;)

Sam AXN SPin jest w HD ale DBGT podobnie jak Naruto nie leci chyba w HD bo są czarne pasy po bokach. Fajnie byłoby jakby dodali możliwość włączenia napisów :) Edytowane przez rafal12322
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...