Skocz do zawartości

Telewizor, 40 cali, przeznaczenie: gry, filmy. Limit cenowy 2600zł.


Gość effendi360

Recommended Posts

Gość effendi360

Wiem, że to samek :P tak wkleiłem.

Od tych Waszych rad to mi się we łbie tylko namieszało. Czytam i czytam... każda strona podkreśla że do gier... najlepsza jest plazma...

Ja się tylko boję 3 rzeczy: że będę musiał okna zabić dechami, że za prąd zabulę dwa razy więcej, że będzie mi coś buczeć, piszczeć czy H wie co.

 

AAaaaa czemu akurat Philips ?

Link to post
Share on other sites

Czemu Philips? Pisałem wyżej - urzekł mnie płynnością obrazu. Po za tym wiele nie powiem, bo LCD to nie moja broszka.

 

Z tymi grami dodam, że najlepsza est do dynamicznych gier. Samochodówki zwłaszcza z uwagi na rozdzielczość obrazu ruchomego równą rozdzielczości statycznej - 1080p, no a w FPS ten input lag zapewne ma znaczenie.

Link to post
Share on other sites

Ja nie mam wyższych rachunków (stały pułap), nic nie buczy, a powłoka anty-refleksyjna jest niesamowita. Mam telewizor naprzeciwko trzech dużych okien (balkon) i na wprost coś tam widać (bardzo niewiele, nawet nie przeszkadza), a po przechyleniu o 5 stopni jest idealnie. Też długo się zastanawiałem, czytałem, a w końcu kupiłem. Teraz jestem bardzo zadowolony.

Link to post
Share on other sites

Dil, właśnie nie, w Panasonicach jest selekcja, tak jak w jabłkach. Nie wiem ak oni te cuda produkują, ale nie jest tajemnicą, że im niższa seria tym gorszy jakościowo panel w niej siedzi.

Jep, dokładnie. Nawet między G a VT jest wyraźna różnica. IMO poniżej G nie ma co schodzić, a jeżeli ktoś chce 3D to IMO jedynie VT (realne różnica w cenie wychodzi 200-300PLN na korzyść GT).
Link to post
Share on other sites

Jep, dokładnie. Nawet między G a VT jest wyraźna różnica. IMO poniżej G nie ma co schodzić, a jeżeli ktoś chce 3D to IMO jedynie VT (realne różnica w cenie wychodzi 200-300PLN na korzyść GT).

GT 30 jest dokładnie taki sam jak VT30, różnica polega na wi-fi, okularach, i dodatkowym głośnikiem. Obraz jest taki SAM, nie różni się niczym , tylko wersja VT30 ma na pokładzie nawet 65 cal i ładniejszą obudowę.
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

No no... bo jeszcze kupię tą plazmę...

 

PANOWIE !!! ZMIANA PLANÓW !!!

 

Właśnie otrzymałem potwierdzenie przelewu i premii sypnęli o 1000zł więcej niż się spodziewałem tak więc szukamy czegoś do 3500zł

 

Czy ten pierdzielony panasonk GT30 oprócz 3d ma jeszcze coś czego nie ma G >?

Link to post
Share on other sites

W zasadzie nie ma wielkich różnic pomiędzy nimi , w modelu GT30 płaci się głównie za 3D ( tylko trzeba kupić osobno okulary KPINA!!!! ) i ma na moje oko ma trochę lepszą czerń.

Osobiście ja bym wolał za cenę GT30 kupić G30 w 50 calach.

Takie jest moje zdanie.

Pozdro.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Bez przesady, nie będę oglądał 50tki z 2,5 metra ;)

 

Chyba jednak GT30 :/

 

Truth be told, after witnessing the GT30 with its Infinite Black Pro screen coating, stepping back down to the Panasonic TX-P42G30′s less light-resistant screen meant that we weren’t as immediately taken by it. Unless you watch TV in total darkness (in which case the differences between the Viera G30 and the 2D performance of the GT30 will be all but invisible), we’d suggest that prospective TX-P42G30B or TX-P50G30B buyers consider stepping up to the GT30, whether they are interested in 3D capabilities or not. Its Infinite Black Pro screen coating does afford the picture a certain depth and glossiness that the G30 can’t fully replicate. Is this, and the fact that the GT30 is also capable of 3D display, worth an extra £300-400, though? We’ll leave that for you to decide.

 

EDIT:

 

Zamówiłem TX-P42GT30 obym się nie zawiódł...

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Napiszę na pewno. wk****a mnie tylko fakt, że nie ma okularków 3D w komplecie a tane telewizorek jest na liście wspieranych przez NVidia 3D Vision TV i póki co nie będę mógł obczaić jak się prezentuje Batman AC w 3D :/

 

Już za dużo wydatków w tym miesiącu.

Link to post
Share on other sites

Trudno mi przyznać rację, bo po 20 minutach Avatara wyszedłem z kina. Próbowałem jeszcze mierząc się w Gran Turismo 5 oraz Killzone 3. W pierwszym przypadku obraz jest tragiczny, w drugim... lepszego 3D chyba nie ma.

Edytowane przez Ujemny
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...